Üdv, Vendég
Felhasználónév Jelszó: Emlékezz rám

Politikai szatíra
(1 olvasó:) (1) Vendég
  • Oldal:
  • 1

TÉMA: Politikai szatíra

Politikai szatíra 6 éve, 1 hónapja #49

Hihetetlen! Azt hittem, káprázik a szemem, mikor ezt megláttam a The Guardianban.

Everyone knows David Cameron is a lizard. So why does the Telegraph continue to deny the truth?

Mindenki tudja, hogy David Cameron egy (sárkány)gyík. De akkor miért palástolja a Daily Telegraph továbbra is az igazságot?

www.guardian.co.uk/commentisfree/2011/oc...ker-cameron-a-lizard

A cikk bár arról szól, hogy mindenáron majmot próbál csinálni a gyikokban "hívökböl", tulajdonképpen már az is meghökkentö, hogy egy fösodratú médiumban egy ilyen "örültség" egyáltalán lejöhetett!

Bár azt nem tudom, hogy konkrétan a mostani angol miniszterelnöknek van-e valami köze "a gyikokhoz", ez az ET faj létezik (lásd: www.pokolraveluk.com/content/index.php?o...oteria&Itemid=56 ), és erösen titkolva van a birkák elöl.

Más:

Ez jó pár nappal ezelött az orosz TV angol adásában volt sugározva mint "rapp szám". Akik tudnak angolul, azok számára igazi csemegét jelent. Címe:

Juice news: Termination of economy
(Dzsúsz nyúsz: A gazdaság kivégzése)

A juice (gyümölcslé), az ugye olyan minha valaki sejpítve a "Jewish"-t (zsidó) mondaná ki, tehát a "rapp szám" címe valójában:

Zsidó hírek: a világgazdaság kivégzése

rt.com/news/juice-news-termination-economy-301/

(ha valakinek az a tétova benyomása támadna a a 33-ik másodpercnél, hogy a szerzö látogatja ezt a blogot.. de tovább nem beszélhetek, államtitok!)

Utolsó Szerkesztés: 4 éve, 5 hónapja Beküldte nem_programozhato.
Téma zárolva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: shelmsdarr
  • Oldal:
  • 1
Az oldal megjelenítéséhez szükséges idő: 0.16 másodperc