Kaliňák s Počiatkom tvoria milenecký pár PDF Tlačiť
Z domova
Sobota, 12 August 2017 16:26

Práve som si prečítal spávu, že Kaliňák s Počiatkom spolu odcestovali na dovolenku do USA, a velmi ma pobúrilo, že ten bulharský-buzerant a šarmantný-psychopat a advokát mafiánov stále obhajuje postoj, že by policajti mali mat právo strielat na neozbrojených civilistov iba za to, že im civilisti neuposlúchnu príkaz zastavit sa.

Takže teraz idem ja "strielať" na Kalináka, prezradím Vám pár tajomstiev, aby som mu zámerne uškodil na jeho už aj veľmi zlej povesti.

 
Deväťdesiat percent ľudstva tvoria krvilačné ovce PDF Tlačiť
Trpký humor
Nedeľa, 30 Júl 2017 17:42

Či možno nie celkom humor? Každpádne pre tieto zlatučké, mierumilovné tvory žijúce v harmónii s prírodou može byť urážlivé prirovnávať ich k pozemskému človeku, schopného bezbrehého ničenia a genocídy kedykoľvek.

 
Bankári, oligarchovia, pápež, naši biskupi, teroristické útoky== mystický Babylon! PDF Tlačiť
Ezotéria
Piatok, 15 Apríl 2016 20:13

Trochu "náboženskej výchovy". Vzdelávajte sa, je najvyšší čas.

 
Agenti Štvrtej ríše na Slovensku PDF Tlačiť
Ilumináti - všeobecne
Štvrtok, 31 Marec 2016 08:56

Kto je Merkelová?

http://en.protothema.gr/top-secret-merkels-murky-geneology-

 

Na obrázku: Mladá Merkelová a Adolfova matka Klara Hitlerová za mlada

 

 

 
Satanizmus na špičke mocenských štruktúr PDF Tlačiť
Satanizmus
Nedeľa, 22 December 2013 10:09

Skôr než napíšem azda najdôležitejší článok tohto blogu, obsahujúci informácie o skutočnom pôvode ľustva, a o tzv. „mystickom Babylóne“, o satanistickom sprísahaní, ktorý vládne svetu za posledných 2500 rokov, Vám ešte idem demonštrovať na konkrétnych prípadoch, že satanizmus na špičke globálnych elít je tvrdou realitou. Dobrou správou je, že tento svetový systém zvaný „mystický Babylon“ bude pravdepodobne zvrhnutý v nasledujúcich desaťročiach, presne podľa predpovedí poslednej knihy Biblie, „Zjaveniach Jána“ o udalostiach na konci času. Otázkou ale je, koľko ľudí napokon tieto mimoriadne udalosti prežije.

 
Opakujem: všetko je to lož! (časť 2.) PDF Tlačiť
Humor
Piatok, 22 November 2013 09:34

Kráľovná Alžbeta II nemá nič spoločné so slobodomurárstvom či satanizmom. Všemocnosť slobodomurárstva je výmyslom konšpiračných teoretikov.

 
Ovce PDF Tlačiť
Humor
Sobota, 09 Jún 2012 17:09

 
Finančný systém sveta ovláda jedna rodina: Rothschildovci PDF Tlačiť
Rothschildovci
Pondelok, 26 December 2011 12:57

Hosťom politickej relácie satelitnej televíznej stanice Fox News dňa 29.4.2011 bola jedna tajomná panička s menom Lynn Forester Rothschildová, ktorá sa vyjadrovala o súčasnom prezidentovi Spojených štátov Barackovi Obamovi spravidla ako manažérky zvyknú vyjadrovať sa o ich zamestnancoch.

 
Predslov PDF Tlačiť

 

Vážený čitateľ,

 

Blížia sa Vianoce, človek má času dosť, a rozmýšla, či sa nepustiť do niečoho, čo ho naozaj baví, a možno bude mať aj blahodarný spoločenský efekt. Som človek, ktorý toho vie naozaj veľa, a frustruje ma čoraz viac, keď vidím, do akej miery je naša spoločnosť  stále podinformovaná o tom, čo sa deje na tejto planéte v skutočnosti, a v čom tu žije ľudstvo – furt ako jedno veľké stádo oviec - v skutočnosti. 

 
Bývalý minister obrany Kanady Paul Hellyer vyzradil "všetko" PDF Tlačiť
Ilumináti - všeobecne
Nedeľa, 15 Apríl 2012 15:13

Nedávno sa mi dostala do rúk kniha bývalého ministra obrany a veľkého politického veterána kanadskej politiky Paula Hellyera s názvom "Light at the end of the tunnel (Svetlo na konci tunela)", ktorá mi skoro vyrazila dych! Napr. taký úryvok zo strany 204:

 

"Najutajovanejšou organizáciou je tzv. Kabal, ktorá je "tieňovou vládou" Spojených štátov, a už si dávno prisvojila právomoci Kongresu a prezidenta, a etablovala sa ako konečný rozhodca v "amerických bezpečnostných otázkach".

 

Áno, jedná sa o tú istú sprisahaneckú organizáciu, ktorú tu na stránke aj ja nazývam ako "Čierny kabal" (viď články Finančný systém sveta ovláda jedna rodina: Rothschildovci  a  Prečo sa Kennedy vzoprel voči Čiernemu kabalu ).

 

No toto už nenapísal nejaký anonym na internete ale bývalý minister obrany členskej krajiny NATO. A keby to nebolo dosť, Hellyer vo svojej knihe vyzradil "všetko" aj o doposiaľ prísne utajovaných kontaktoch vlády USA (t.j. čierneho kabalu) s najrôznejšími mimozemskými rasami. S najväčšou pravdepodobnosťou sa jedná o vôbec prvého významného politika, ktorý o týchto záležitostiach začal hovoriť otvorene.

 

 
Prečo sa Kennedy vzoprel voči Čiernemu kabalu? PDF Tlačiť
Ilumináti - všeobecne
Utorok, 03 Január 2012 21:56

Už je hádam každému jasné, kto a prečo dal prezidenta J. F. Kennedyho zavraždiť v roku 1963. Bol to rothschildovský bankársky kartel okolo súkromnej centrálnej banky FEDu. Máloktorí však zatiaľ dokázali poskladať veľkú mozaiku ohľadom toho, čo vtedy viedlo Kennedyho k vzopretiu sa proti pánom FEDu, t.j. proti Čiernemu kabalu. Kennedy totiž nebol žiaden idealista, ani nejaký extra dobrý človek, či citlivý intelektuál. K vzopretiu sa proti bankárskemu kabalu ho ba dokonca nedoviedla ani finančná či hospodárska situácia v USA, tie boli v tej dobe dobré. Čo ale po tom?

 
Mimozemšťania sú tu s nami odpradávna - 1. časť PDF Tlačiť
Ezotéria
Sobota, 25 Február 2012 15:42

V súčasnosti nás navštevuje niekoľko desiatok mimozemských rás, z ktorých takmer všetky sú humanoidné. "Oficiálna" (iluminátska) veda nám ešte musí vysvetliť, prečo je tomu tak, miesto toho, že sa to celé zatajuje. Človek nie je produktom výlučne evolúcie, časť nášho DNA pochádza z vesmíru. Preto sme aj my humanoidní. Ja považujem za celkom pravdepodobné, že náš DNA mohol byť zmenený mimozemskými tvormi niekoľkokrát za histórie súčasného ľudstva, na rôznych lokalitách tejto planéty.

 
«ZačiatokDozadu12DopreduKoniec»

Stránka 1 z 2