Mimozemšťania sú tu s nami odpradávna - 1. časť PDF Tlačiť
Ezotéria
Sobota, 25 Február 2012 15:42

V súčasnosti nás navštevuje niekoľko desiatok mimozemských rás, z ktorých takmer všetky sú humanoidné. "Oficiálna" (iluminátska) veda nám ešte musí vysvetliť, prečo je tomu tak, miesto toho, že sa to celé zatajuje. Človek nie je produktom výlučne evolúcie, časť nášho DNA pochádza z vesmíru. Preto sme aj my humanoidní. Ja považujem za celkom pravdepodobné, že náš DNA mohol byť zmenený mimozemskými tvormi niekoľkokrát za histórie súčasného ľudstva, na rôznych lokalitách tejto planéty.

 

 

Som si vedomý, že mnohí z vás budete považovať moje predchádzajúce vety za nezmysly. Ja však trvám na tom. Môj vlastný otec totiž bol svedkom UFO jednu noc na jeseň roku 1989 na Južnom Slovensku, v chotári obce +++. Akýkoľvek stret s mimozemšťanmi a ich technológiami žiadnou srandou nie je.

 

Neskôr som sa dozvedel, že to vtedy nebol jav ojedinelý, nielen Južné Slovensko ale aj Maďarsko vtedy bolo dejiskom veľkej "invázie" UFO-v. V tých diskoch pravdepodobne nesedeli iba  mimozemšťania, ale aj ľudia, americkí vojenskí vedci pracujúci  na  tzv. "čiernych projektoch" (black projects), o ktorých svetová verejnosť stále moc nevie. Prišli sa na nás v tom prelomovom roku pozrieť. V USA existuje sieť podzemných vojenských základní, tzv. DUMBs (deep undergound military bases), kde sa s rôznymi rasami  mimozemšťanov potajomky spolupracuje už desaťročia, všetko bez vedomia zvyšku ľudstva.

 

Fotokópie článkov z vtedajšej maďarskej regionálnej tlače o invázii UFOv v roku 1989 som neskôr našiel na webovskej stránke maďarského ilumináta a satanistu Arpáda Molnár F.-a (či radšej: Arpáda Mossad F-a :)

 

http://www.echelon8.org/minden.htm

(fotokópie sú v spodnej časti článku)

 

Ten chlap možno vyzerá ako cvok, môžem vás však ubezpečiť, že cvokom rozhodne nie je. Keby bol, určite by sa nedostal "len tak" do spoločnosti bývalého maďarského premiéra (a tiež ilumináta) Ferenca Gyurcsánya:

 

http://www.magyarhirlap.hu/kronika/gyurcsany_szinjateka__a_birosagon.html

 

Bohužiaľ tí, čo trochu vidia aj za hranice "matrixu", si musia dobre rozmyslieť, s kým a kedy sa o týchto znalostiach podelia, inak riskujú, že by ich ľudia považovali za čistých bláznov - taká je súčasná realita na tejto planéte orwellovskej.

 

Ale už sa to všetko začína veľmi pomaly a bolestne vychádzať von aj v médiách!

 

Dennik Daily Mail, 15.12.2012:

Prezident Eisenhower sa trikrát utajene stretol s mimozemšťanmi, tvrdí bývalý konzultant Pentagónu

(President Eisenhower had three secret meetings with aliens, former Pentagon consultant claims)

 

http://www.dailymail.co.uk/news/article-2100947/Eisenhower-secret-meetings-aliens-pentagon-consultant-claims.html

 

"Conspiracy theorists have circulated increased rumours in recent months that the meeting between the Commander-in-Chief and people from another planet took place. But the claims from Mr Good, a former U.S. Congress and Pentagon consultant, are the first to be made publicly by a prominent academic."

 

"Konšpirační teoretici rozširovali za posledné mesiace čoraz viac informácií o stretnutiach bývalého amerického prezidenta Eisenhowera s mimozemšťanmi (v ´50-tych rokoch).  Tvrdenia od Mr.Good, bývalého národno-bezpečnostného konzultanta pre Kongres USA a Pentagon sú však prvé, čo odzneli z úst prominentného akademika uznávajúceho za pravdivé stretnutia amerického prezidenta s mimozemšťanmi."

 

Takže, vážení, najvyšší čas zoznámiť sa s doposiaľ prísne utajovanými informáciami, ktoré, ak sú naozaj pravdivé, sú asi najdôležitejšími momentmi v histórii moderného ľudstva:

 

Rok 1934 - prvá "zmluva" medzi Američanmi a sivými mimozemšťanmi. Stretnutie medzi prezidentom Rooseveltom a mimozemšťanmi prebehlo na palube námornej lode v prístave mesta Balboa v Paname.

 

Hoci siví mimozemšťania z hviezdnej sústavy Zeta Reticuli sú dosť benevolentní, nenesú naše  záujmy úplne na srdci. A tá zmluva bola vlastne zradou. Za poskytnutie mimozemských technológií Američania súhlasili, aby siví mimozemšťania mohli vykonávať genetické experimenty na unesených ľuďoch, s tým, že sa stanovili počty, a dohodlo sa, že mimozemšťania poskytnú vláde USA zoznamy unesených.

 

Rok 1944 - zmluva sa obnovila na ďaľších 10 rokov, no nastalo napätie medzi frakciami iluminátov a mimozemšťanmi, nakoľko stanovené počty unesených sa hrubo prekročili (a boli prekráčané bohužiaľ aj ďaľšie desaťročia)

 

Rok 1954 - prezident Eisenhower podpíše formálnu zmluvu aj so sivými mimozemšťanmi z hviezdnej sústavy Orion, ako aj s reptiliánmi (draci, šarkany). Jedná sa o tzv. granadskú zmluvu. Bola dohodnutá na leteckej základni Holloman v Novom Mexiku.

 

Väčšina získaných ET technológií dodnes ostáva v utajení, a využíva sa iba na vojenské účely. Jedná sa o antigravitáciu, "voľnú energiu" (rôzne technológie na získanie energie "z ničoho"), zbrane typu Star Wars, špeciálne materiály a pod. No nie úplne všetko. Niečo z toho máte dokonca aj Vy, vo Vašej kuchyni. Volá sa teflón.

 

Americké armáda už minimálne 30 rokov disponuje aj antigravitačným špionážnym lietadlom, či radšej UFO-m. Má označenie TR-3B (google!).Mnohé zo špeciálnych materiálov nachádzajúcich sa v tomto UFO sú tiež mimozemské.

 

Nedávno sa aj pravnučka prezidenta Eisenhowera začala vo veľkom prezentovať na internete, a priznala kontakty jej pradedka s mimozemšťanmi, spolu s mnohými inými tajomstvami mimo hranice "matrixu".

Google: Laura Eisenhower

 

Rasy mimozemšťanov, s ktorými tzv. vojensko-industriálny komplex USA spolupracuje:

 

http://jpavol.sweb.cz/M%20mimozemske%20rasy.htm

 

Show Larryho Kinga na televíznej stanici CNN z roku 2008. Témou sú mimozemšťania. Je veľmi pravdepodobné, že ukazované zábery sivého mimozemšťana sú autentické:


Ďalšie videá:


Sivý mimozemšťan z hviezdnej sústavy Zeta ReticuliSúvisiace články:


Bývalý minister obrany Kanady Paul Hellyer vyzradil "všetko"


Komentáre (29)Add Comment
0
...
napsal anonym, marec 19, 2012
http://m.topky.sk/cl/13/130000...zemstanmi-

Šokujúce priznanie z Pentagonu: Exprezident sa vraj stretol s mimozemšťanmi!

WASHINGTON - Americký exprezident Dwight D. Eisenhower mal tri tajné schôdzky s mimozemšťanmi, tvrdí to bývalý poradca Pentagonu. Stretli sa údajne na leteckej základni v Novom Mexiku v roku 1954. A ako našli spoločnú reč? Bytosti z inej planéty s ním komunikovali telepaticky.
"Obe strany sa stretli pri troch rôznych príležitostiach na Leteckej základni Holloman. Bolo tam veľa svedkov," tvrdí niekdajší pracovník amerického Ministerstva obrany. Už dlhšiu dobu sa povráva, že k takejto schôdzke skutočne došlo, ale poradca Good je prvý zo zasvätených, kto to vyhlásil verejne.

V relácii televíznej stanice BBC uviedol, že vlády po celom svete boli v pravidelnom kontakte s mimozemskými bytosťami po mnoho desaťročí. "Mimozemšťania boli vo formálnom, ale aj neformálnom kontakte s tisíckami ľudí po celom svete," dodal.

Eisenhower je známy svojou silnou vierou v mimozemské civilizácie. To vysvetľuje, prečo bol bývalý päťhviezdičkový generál, ktorý velil spojeneckým vojskám v Európe počas druhej svetovej vojny, k americkému vesmírnemu programu taký štedrý.

"Viac ako 90% všetkých správ o uzretí UFO je možné nejakým spôsobom vysvetliť. Som ale presvedčený, že milióny ľudí už skutočné UFO videlo," uzavrel Good.
0
...
napsal anonym, december 04, 2012
smilies/smiley.gifsmilies/wink.gifsmilies/cheesy.gifsmilies/angry.gifsmilies/sad.gifsmilies/shocked.gifsmilies/cool.gifsmilies/tongue.gifsmilies/kiss.gifsmilies/cry.gif
0
...
napsal anonym, február 18, 2013
smilies/wink.gifsmilies/cheesy.gifsmilies/grin.gifsmilies/shocked.gifsmilies/cool.gifsmilies/tongue.gifsmilies/cry.gif
0
...
napsal anonym, február 27, 2013
ja tomu werim secko sz to tu deje len my sme slepi a nevnimame to su medzi namii ty druhy
0
...
napsal anonym, máj 06, 2013
nie si sam a je nas stale viac
0
...
napsal anonym, jún 05, 2013
verím tomu čo tam je ^^ smilies/wink.gif
0
...
napsal anonym, jún 17, 2013
tento odkaz vam posielam zmojej planety cele ludstvo budr znicene a to preto lebo sstee hrozbov vesmiru
0
...
napsal anonym, jún 17, 2013
A vas cas sa blizi uz coskoro sa o nas dozvie celi svet mi sme tu celi ,as len vy nas nevydige ste slepi a my sa zvas len smejeme
0
...
napsal anonym, jún 17, 2013
Neviem, či ste skutočne mimozemský humanoid, alebo ste iba pozemský človek, ale veľa nového ste mi nepovedali. Áno, viem, že ľudstvo bude zničené, ak sa nepretransformuje, a s týmto vedomím som už roky nútený žiť.

http://www.whatdoesitmean.com/darkgods.htm

"The Masks of the Dark Gods strips away all pretence of being gentle and loving to a society immersed in such wickedness, and degradation, that the accumulation of atrocities being committed by these peoples has caused the entire Universe to call for the destruction of the Planet Earth and the Masters of pure evil who are now its current rulers."

Môžem sa spýtať kto ste a odkiaľ ste?
0
...
napsal anonym, júl 26, 2013
mna taktiež nezaujima kto ste a odkial no čo vam možem povedat 2krat som prežil svoju smrt bol som mimo tento svet a2krat som sa vratil stači
0
...
napsal anonym, november 26, 2013
anastazia z novosibirska je ta ktora ukazuje spravny smer je to zena s ktorej maju velky strach vladci sveta zacnite citat knihy od megreho a pochopite ako treba zacat zit
0
...
napsal anonym, december 25, 2013
Pre Admina tejto webovej stránky
Je veľmi zvlášne keď tu čítam tvoje články a píšeš o čiernej kabale a satanistickych pokrvnych liniach že tu objavým takýto článok o "mimozenšťanoch"..

Nečítal som tento článok vôbec, prečítal som si len nadpis a samozrejme súhlasim na 100% v tom že sú títo "mimozenšťania" s nami od počiatku človeka na zemi. UDIVUJE MA ALE ŽE TI ZJAVNE NEDOCHADZA ŽE TÍ "
MIMOZENSTANIA" SU V SKUTOCNOSTI DÉMONI/PADLÍ ANIELI...

Len naša spoločnosť im hovorí mimozenštania, o 50 rokov im budeme hovoriť možno inak...
0
...
napsal anonym, december 26, 2013
A to máte odkiaľ, že neviem, že anjeli ROVNÁ SA (pozitívni) mimozemštania, a démoni ROVNÁ SA negatívni mimozemštania.

Padlí anjeli neboli všetci negatívne naklonení k ľudstvu samotnému, len rebelovali voči pokynom.
0
...
napsal anonym, december 26, 2013
No možno by ste nejaký článok mohli napísať o tom že tí mimozenštania su v skutočnosti demoni.

Príde mi dosť smiešne ked sa s kamarátmi - ovcami rozprávame a oni sa mi smejú Ty veriš na anielov? Ved tým rozpravkam už nikto neverí.
A ked sa ich spýtam, veríte že existujú mimozenštania? odpovedia mi klasickou vetou z televizie: určite ved v tomto veľkom vesmíre nemôžeme byť sami... Toto mi povie každy. A keď sa ich spýtam ako vyzerajú tak mi každy povie šedivy s veľkými očami smilies/cheesy.gif - no vymyty z televizie. Hrôza, kedy to ľudia konečne pochopia.
0
...
napsal anonym, marec 06, 2014
Pridu smilies/grin.gifsmilies/grin.gif
0
...
napsal anonym, apríl 18, 2014
ludstvo nebude znicene ale varim ze pridu
smilies/grin.gifsmilies/grin.gifsmilies/grin.gifsmilies/grin.gifsmilies/grin.gifsmilies/grin.gif
0
...
napsal anonym, jún 30, 2014
Zaujimave je co Steven M. Greer v knihe UTAJOVANA PRAVDA hovori,ze v obdobi svetovych vojen prisli mimozemstania z dovodu ich obav z nasho nahleho technickeho pokroku veduceho k nasej sebadestrukcii. Nie aby nam prisli ublizit. Ich havaria v r.1947 pri Rosweli v N.Mexiku nebola preto nahoda.Tu vznikal jadrovy priemysel USA. Skeptici si pomyslia ako mohli oni taki pokrocili havarovat,ale aj oni su zranitelni. Armada a teda ludstvo sa kazdopadne teda dostalo k ich technologiam, ktore sa prevazne zneuzili. Tvrdi,ze 90% informacii co verejnost dostava z tzv UFO priemyslu(o UFOa o unosoch) su lzi vykreslujuce mimozemstanov ako hrozbu v ramci dlhodobej (desatrocia trvajucej) kamapne vojensko-priemyselneho komplexu s cielom vystrasit svetovu verejnost na ziskanie si jej priazne v prospech buducich hviezdnych vojen proti mimozemstanom. Kampan ma zasiat strach do srdc ludi a strach sa najlepsie predava,nie? Vytvorte hrozbu a lahsie ziskate preniaze na armadny rozpocet! No nie?! Za vacsinou udajnych unosov ludi UFO su ludia z tych armadnych tajnych ciernych projektov. Tie lode su uz pozemske repliky UFO a tie bytosti nie su mimozemstania,ale umelo vytvorene programovane formy zivota,ktore maju len ich podobu. Preco inak by s nimi na palube UFA boli i nejaki ludia? Greer hovori,ze tato kampan ociernuje mimozemstanov ako hrozbu,ktorou sme v skutocnosti my,stale nezrele ludstvo, ktore sa stale nevie naucit zit v miery,lebo si stale neuvedomuje jednotu,vzajomnu prepojenost. Potom vnimame vonkajsie rozdiely ako pricinu strachu, bojovnej bdelosti, nepriatelstva a nasilia.Medzi nami(vsetkymi) nie je rozdiel.Nezalezi na vyzore. V kazdom prebyva to iste jedinecne svetlo vedomia-nekonecne, vecne a stale pritomne. Vravi,ze mimozemstania,ktori su tu nemozu cestovat medzihviezdne bez chapania mimopriestorovosti nakolko ovladaju materializaciu a dematerializaciu svoju i svojich technologii a mozu sem prist a odist v okamihu. Duchovne nizsie civilizacie to nedokazu takze ak ma niekto negativny zazitok so skutocnymi UFO a mimozemstanmi ide o prejav jeho strachu
0
...
napsal anonym, november 10, 2014
Vsetko zo sebou suvisismilies/cool.gif
0
...
napsal anonym, december 13, 2014
Mimozemšťania sa so žiadnym prezidentom nikdy nestretli. Také stretnutie musí byť pripravené a týka sa ľudí, ktorí sú intelektuálne na výške, ktorí majú na zreteli prospech ľudstva, a nie špekulácie, ako čo najviac zbohatnúť, resp. rozvoj zbraňových systémov.
0
...
napsal anonym, december 13, 2014
Sú nám s najväčšou pravdepodobnosťou veľmi podobní tak ako sme my podobní im. Ľudská DNA zrejme nie je náhodná.
0
...
napsal anonym, marec 22, 2015
Ahojte všetci čo to čítate,mám len 15 rokov,a viem o tom lepšie ako tu všetci dokopi... ibaže to že tí ludia ktori si myslia ze to je vymyslene tak nemaju prehlad v nicom... tie roky za nami,tie stone hange kamene tie pyramydy,tajne tunely čo armada skryva uz niekolko rokou,tie tajne misie ohladom ufo,pytvy...a hociake ine temi o ktorich nemaju ludia ani paru...hlavne ti ktori o tom tu pisu ze s tim suhlasja a ani nevedia s cim suhlasili...kolki zvas ste si o tom studovali aspon raz vo volnom case ked to tu pidete mozni raz,dva a mozno nikdy...nemyslim si ze ja vsetko viem ale som si ista ze viem natolko aby som cosi dokazala vysvetlit...smilies/wink.gif
0
...
napsal anonym, máj 03, 2015
maly koment pre vsetkych co sa vyjadrili k clanku smilies/cheesy.gif vsetci tu kyvkate ze tomu verite hadate sa kto vie toho o tom viac ale mate v plane s tym aj daco robit ??? ste ochotny nieco obetovat aby ste zistil pravdu ?? a v konecnom dosledku ste pripraveny na konecny boj ?? smilies/wink.gif
0
...
napsal anonym, máj 18, 2015
Neviete vôbec nič a tak to aj má biť. mimochodom konečný boj? To nie.
0
...
napsal anonym, júl 03, 2015
Údajná zničujúca invázia postráda akúkoľvek logiku. Informácií je neustále katastrofálny nedostatok, a to sa týka ako nás pozemšťanov, tak aj mimozemšťanov. Informácie sa získavajú pozorovaním, vyhodnocovaním poznatkov. Nasleduje hľadanie súvislostí a vývoj nových algoritmov na základe analógií. Aj to platí všade, a tak budeme pre mimozemské rasy vždy zaujímaví, nielen svojou osobitosťou, ale i inteligenciou. Zničiť niečo tak originálne dokáže len totálny debil. Na neskoršiu ľútosť a obnovu zničeného je prineskoro, a to je s inteligenciou nezlučiteľné. Mimozemskí budú určite ochotní podeliť sa so svojimi názormi a technológiami, ale len do tej miery, aby nám to neuškodilo. Na rozsiahle vesmírne priestory nebude života, a najmä toho inteligentného nikdy dosť. Ja som za príchod humanoidných mimozemšťanov, avšak takých, ktorí sú nám fyzicky i psychicky veľmi podobní.
0
...
napsal anonym, júl 09, 2015
Ty primitív,čo tu stĺkaš o "neskutočne vysokej IQ ľudí",že vraj,kto dokáže zničiť niečo tak "originálne" a podobné sprostosti,tak vedz,že IQ človeka je cca. o jednu pätinu nižšie,než napr.u delfína,takže ani čo sa týka IQ nie sú ľudia na prvom mieste a o ostatných zmysloch,ako čuch,zrak,sluch a pod.,tak v tom nedosahuje ľudský druh ani len priemer v porovnaní s inými živými tvormi,takže tvoja neskutočná,neskonalá malosť ducha je až zarážajúca.V podstate ťa iba môžeme úprimne ľutovať.
0
...
napsal anonym, september 19, 2015
Keby nas chceli znicit tak to spravia davno ,nebol bi to pre nich problem. Preco nam nedaju o sebe vediet- Nasim zmyslanim a cinmi sa im nemozme rovnat. Sleduju a pozoruju. bude este dlho kym sa stretneme, keby sa to stalo teraz tak znicime sami seba.
0
...
napsal anonym, november 16, 2015
čierny kabal síce ovláda svet a zotročuje ľudstvo ale je tu jedna vec a tá sa nepíše nikde, že oni síce poznajú mimozešťanov ktorý sú zlý a tý s nimi spolupracujú a sami chcú aby ľudstvo bolo zničené ale existujú tak isto aj dobrý mimozemšťania a tí sú na našej strane. NASA aj naše vlády to taja zubami nechtami. Nad našou hlavou a to len vo výške 80 km je 100 000 vesmírnych lodí mimozemšťanov z Plejád v počte 240 000 000 bytostí ktoré nás chránia.Majú kontrolu nad všetkými jadrovými zbraňami a všetky plány im kazia. Majú záujem nám pomáhať lebo sú to bytosti svetla a naša ľudská činnosť ich ovplyvňuje našimi negatívnymi hrubo hmotnými vibráciami.Oni utlmujú všetky konflikty a dávajú pozor aj na švajčiarský CERN lebo to čo tam naši ľudia robia je maximálne šialenstvo, že sa tam pokúšajú vyrobiť vesmír.Ak by CERN vybuchol tak to zničí všetko v najbližšej časti vesmíru. Práve preto ho oni majú pod kontrolou a Rotschildovcov to veľmi serie a práve preto dali Obamovi pokyn any odpálil jadrovú raketu na Plejády. Títo mimozemšťania sa tomu len smejú lebo oni to zničili a odclonili a prešlo to cez nich bez toho aby sa ich to dotklo.
0
...
napsal anonym, jún 04, 2016
Sú medzi nami'nie ze prídu iž sú tu.smilies/wink.gif
0
...
napsal anonym, apríl 04, 2017
Ak je to tak, nemusíme sa aspoň báť termonukleárnej vojny.

Napíšte komentár
menší | väčší

busy