Bývalý minister obrany Kanady Paul Hellyer vyzradil "všetko" PDF Tlačiť
Ilumináti - všeobecne
Nedeľa, 15 Apríl 2012 15:13

Nedávno sa mi dostala do rúk kniha bývalého ministra obrany a veľkého politického veterána kanadskej politiky Paula Hellyera s názvom "Light at the end of the tunnel (Svetlo na konci tunela)", ktorá mi skoro vyrazila dych! Napr. taký úryvok zo strany 204:

 

"Najutajovanejšou organizáciou je tzv. Kabal, ktorá je "tieňovou vládou" Spojených štátov, a už si dávno prisvojila právomoci Kongresu a prezidenta, a etablovala sa ako konečný rozhodca v "amerických bezpečnostných otázkach".

 

Áno, jedná sa o tú istú sprisahaneckú organizáciu, ktorú tu na stránke aj ja nazývam ako "Čierny kabal" (viď články Finančný systém sveta ovláda jedna rodina: Rothschildovci  a  Prečo sa Kennedy vzoprel voči Čiernemu kabalu ).

 

No toto už nenapísal nejaký anonym na internete ale bývalý minister obrany členskej krajiny NATO. A keby to nebolo dosť, Hellyer vo svojej knihe vyzradil "všetko" aj o doposiaľ prísne utajovaných kontaktoch vlády USA (t.j. čierneho kabalu) s najrôznejšími mimozemskými rasami. S najväčšou pravdepodobnosťou sa jedná o vôbec prvého významného politika, ktorý o týchto záležitostiach začal hovoriť otvorene.

 

 

 

Kniha vyšla v roku 2010, podrobnejšie informácie o nej môžte nájsť na "google books":

 

http://books.google.sk/books?id=W7p3TyyL2uYC&printsec=frontcover&dq=Light+at+the+end+of+the+tunnel&hl=sk&sa=X&ei=kPCKT-rzMMPcsgbPq-SpCw&redir_esc=y#v=onepage&q=Light%20at%20the%20end%20of%20the%20tunnel&f=false

 

Stránky obsahujúce najzaujímavejšie informácie o mimozemšťanoch a o Čiernom kabali som si naskenoval aj ja, viď na konci článku.

 

Životopis autora:  http://en.wikipedia.org/wiki/Paul_Hellyer

 

Článok z denníku Daily Mail z roku 2011:

 

"Ja verím v UFOch... a aj som ich videl": bývalý minister obrany Kanady obvinila americkú vládu zo zatajovania pravdy

('I believe in UFOs... and I've seen them': Former Canadian defence minister accuses American government of cover-up) 

http://www.dailymail.co.uk/news/article-1360737/I-believe-UFOs--Ive-seen-says-ex-defence-minister-Paul-Hellyer.html

 

Pár z "najväčších tajomstiev" si Hellyer síce nechal pre seba, asi z celkom oprávnených obáv o svoj život, no aj tak toho prezradil extrémne veľa. Ja osobne som si z tej knihy až tak veľa nového nedozvedel, no aj tak to bol ozajstný zážitok čítat to od bývalého ministra obrany jednej významnej krajiny.

 

Citáty z knihy: (str. 203)

 

"Kabal vznikol ešte na konci druhej svetovej vojny, keď Amerika a jej ozbrojené zložky začali byť konfrontované návštevníkmi z iných planét."

 

Hellyer ďalej uviedol, že významnými elementmi v Kabali sú americkí generáli Pentagónu majúci na starosti mimozemskú agendu. Asi si nenašiel odvahu pomenovať najväčších šéfov Kabalu, rodiny Rothschildovcov a Rockefellerovcov, ktoré stoja na čele tejto organizácie už od 19. storočia. Kabal vznikol oveľa oveľa skôr než koniec druhej vojny! Neskôr si Hellyer trošku aj protirečí, ked na str. 206 tvrdí nasledovné:

 

"Bol to Nelson Rockefeller, čo dal previesť všetky kompetencie vlády týkajúce sa UFOv a ET záležitostí na privátne korporácie (!)"

 

A toto je už pravdou, bol to naozaj Rockefeller (a nie americkí generáli), čo to dal previesť na veľké zbrojárske korporácie iluminátov.

 

"Človek sa nestačí čudovať, prečo sa tieto projekty stali natoľko utajovanými, že do ich detailov nemohli nazerať ani niektorí prezidenti či ministri obrany Spojených štátov. Bush starší a Ronald Reagan boli plne zasvätení, no taký Bill Clinton už nebol."

 

Clinton síce vedel o existencii hypertajných vojenských základní ako Area 51 a S4, na ktorých sa spolupracovalo s mimozemšťanmi, no nemal do nich vstup! Napriek tomu, že bol prezidentom USA, nachádzal sa prekvapivo nízko v tajnej slobodomurársko-iluminátskej hierarchii (nižšie ako jeho manželka!), kvôli čomu NEMAL PRÍSTUP k mimozemským záležitostiam.

 

K tým má prístup iba samotné jadro Kabalu, rodiny Rothschildovcov, Rockefellerovcov, Bushovcov a pod. - plus pár generálov Pentagónu. To je všetko. No a nakoľko samotný Kabal je mimozemského (reptiliánskeho) pôvodu, tak celá mimozemská agenda sa vlastne realizuje v réžii samotných mimozemšťanov (negatívnych), ktorí nás nemajú moc v láske, a nechcú nám dať ani ich vyspelé technológie, a ani nás nechcú pustiť do vesmíru.  Výnimku tvoria vojenské účely, ktoré sú ale prísne utajované.

 

Prečítajte si článok o mimozemských rasách s ktorými Kabal je v kontakte: http://jpavol.sweb.cz/M%20mimozemske%20rasy.htm , alebo si pozite videá mimozemšťanov.  Na str. 205 svojej knihy ich spomína aj Hellyer (viď. naskenované stránky na konci článku). 

  

 Samotná existencia už 30 rokov používaného antigravitačného špionážneho lietadla s označením TR-3B (google..), ako aj ďaľších interštelárnych UFOv, je utajovaná! Má ich na starosti - v rámci tzv. "čiernych operácií" (black-ops) - námorníctvo a tzv. "vesmírne riaditeľstvo armády USA" (US Space Command).  Áno, v rámci "čiernych projektov" sa už od 90-tych rokov lieta do iných hviezdnych sústav.

 

NASA je veľké nič, je iba akousi výkladnou skriňou pre ovce. Nikto z NASA nemá prístup k vojenským vesmírnym projektom, ktoré vlastne americká vláda ani nemá pod kontrolou, ale sú ovládané výlučne čiernym kabalom. V rámci "verejných projektov" NASA sa už vlastne pomaly nelieta nikde. Hádajte prečo! .............

 

Hellyer na str. 205 svojej knihy tiež tvrdí, že príčinou utajovania UFOv sú "xenofóbni a paranoidní" americkí generáli, čo nemajú radi mimozemšťanov, a nechcú k nám ich z "národno-bezpečnostných" dôvodov pustiť. Toto nie je celkom pravda. Títo generáli sú iba sluhovia, čo plnia rozkazy úzkeho vedenia Kabalu. Týmto generálom nešéfuje ani prezident USA, iba úzke vedenie kabalu (viď. tento článok o tom, kto sú títo "miestodržitelia" mimozemských entít na tejto planéte, ktorých mená verejnosť ani moc nepozná, o to viac však naši politici). 

 

NIKDY SA EŠTE TAKÁTO VEĽKÁ ZRADA NA ĽUĎOCH TEJTO PLANÉTY NEPÁCHALA.

 

Napr. celý súčasný automobilový a letecký priemysel by už dávno mohol ako celok prejsť na antigravitáciu a voľnú energiu. Benzínové motory (sú to vyše storočné technológie, pre Boha!) a všetky fosilné palivá by už mohli končiť. Stavanie ciest by už mohlo končiť. Veď načo stavať pozemské cesty, keď antigravitačné technológie sú už k dispozícii!

 

Ľudia by už dávno mohli mať zatiaľ nepredstaviteľné sociálne istoty vďaka technologickému pokroku. Pre väčšinu by už stačilo pracovať 4-5 hodín denne, všetko ostatné by za nás zvládali technológie. Tá doba by už tu mohla byť.

 

Živoriace babky a dedkovia s 300 EUR dôchodkami, ľudia pracujúci za minimálnu mzdu, čo musia platiť nekresťanské sumy za plyn, elektrinu atď, by už vlastne nemali platiť za nič. Celá ich momentálna nešťastná situácia je vytvorená UMELO. Tzv. "free energy" (volnoenergetické technológie), technológie na získanie energie nulového bodu - http://en.wikipedia.org/wiki/Zero-point_energy - sa už používajú v rámci čiernych projektov desaťročia, no stále nie sú poskytnuté ľudstvu. Ľudia by už mali zakúpiť iba nejaký prístroj na získanie energie "zo vzduchu", za pár stoviek EUR, čo by im potom poskytoval teplo, generoval by im elektrický prúd a pod. Už by ďalej nemali platiť za nič.

 

Na strane 243 svojej knihy Hellyer tiež spomína, že vyše 6000 vynálezov (patentov) v USA je prísne utajovaných z "národnobezpečnostných dôvodoch". Každá technológia, ktorá by vážne mohla ohroziť monopol súčasného ropného priemyslu (veľkých korporácií iluminátov), sa utajuje... Naše korporátne globálne médiá, vlastnené tiež iluminátmi, im v tom radi asistujú.

 

Strany 204-207 z Hellyerovej knihy:


Súvisiace články:


Mimozemšťania sú tu s nami odpradávna - 1. časť

Finančný systém sveta ovláda jedna rodina: Rothschildovci

Prečo sa Kennedy vzoprel voči Čiernemu kabalu?


Komentáre (7)Add Comment
0
...
napsal anonym, apríl 20, 2012
Los Angeles Times, 18.2.1995:
http://articles.latimes.com/19...dent-urged

"Eighty-two Republican members of the House of Representatives are calling for the immediate resignation of the American Bar Assn.'s president for referring to some members of Congress as "reptilian bastards."


"82 členov amerického Kongresu podpísalo petíciu za okamžité odvolanie predsedu federálnej Advokátskej komory USA, lebo niektorých členov Kongresu nazval "reptiliánskymi bastardmi"

A ak nič iné, prečítajte si ešte článok s názvom Finančný systém sveta ovláda jedna rodina: Rothschildovci , aby ste dostali nádych toho, že toto všetko nemusí byť nutne sci-fi
0
...
napsal anonym, apríl 20, 2012
Biely dom naďalej popiera akýkoľvek kontakt s mimozemšťanmi.

BBC, 8.11.2011:

'No evidence' for extraterrestrials, says White House
http://www.bbc.co.uk/news/scie...t-15635612

"The announcement came as a response to submissions to the We The People website, which promises to address any petition that gains 5,000 signatories."
...
More than 17,000 citizens joined the two petitions, and the White House has since amended the requirements for response to a minimum of 25,000 signatories.
...
"The US government has no evidence that any life exists outside our planet, or that an extraterrestrial presence has contacted or engaged any member of the human race," wrote space policy expert Phil Larson of the White House Office of Science and Technology Policy."


Viac ako 17 000 občanov Spojených štátov podpísalo dve petície za zverejnenie toho, či ich vláda vie niečo o mimozemských inteligenciách.

Biely dom však všetko poprel, a pre istotu zvýšil aj pôvodný, 5000-ový dolný limit na 25 000 podpisov pre petícíe, na ktoré sa už povinne má odpovedať.
0
...
napsal anonym, marec 06, 2014
Jeden by rek :"pomatenec, co se chce zviditelnit" :-)
no ...ale je fakt, ze mi nejaky mimozemstan krade cokoladu ze skrine !!! zacnu o tom premysletsmilies/angry.gif
...a s tema zivoricima duchodcema mne moc dojalo ... takze to musi byt pravda smilies/smiley.gif
0
...
napsal anonym, november 20, 2014
je to tak
0
...
napsal anonym, november 07, 2015
samozrejme ze je to poravda!!! je mi luto tych sprostuckych ludi co vidia iba pred seba okolo je nic.....a ti co vedia este rozmyslat,a vidia pravdu,tak su smiesni.To je fakt hnus,hnus zit...Podla mna sa to ani nezmeni...dlhu dobu urcite nie..az pokial nedostanu ludi do klietok s placom a prosbami o rychlu smrt.
0
...
napsal anonym, november 16, 2015
čierny kabal síce ovláda svet a zotročuje ľudstvo ale je tu jedna vec a tá sa nepíše nikde, že oni síce poznajú mimozešťanov ktorý sú zlý a tý s nimi spolupracujú a sami chcú aby ľudstvo bolo zničené ale existujú tak isto aj dobrý mimozemšťania a tí sú na našej strane. NASA aj naše vlády to taja zubami nechtami. Nad našou hlavou a to len vo výške 80 km je 100 000 vesmírnych lodí mimozemšťanov z Plejád v počte 240 000 000 bytostí ktoré nás chránia.Majú kontrolu nad všetkými jadrovými zbraňami a všetky plány im kazia. Majú záujem nám pomáhať lebo sú to bytosti svetla a naša ľudská činnosť ich ovplyvňuje našimi negatívnymi hrubo hmotnými vibráciami.Oni utlmujú všetky konflikty a dávajú pozor aj na švajčiarský CERN lebo to čo tam naši ľudia robia je maximálne šialenstvo, že sa tam pokúšajú vyrobiť vesmír.Ak by CERN vybuchol tak to zničí všetko v najbližšej časti vesmíru. Práve preto ho oni majú pod kontrolou a Rotschildovcov to veľmi serie a práve preto dali Obamovi pokyn any odpálil jadrovú raketu na Plejády. Títo mimozemšťania sa tomu len smejú lebo oni to zničili a odclonili a prešlo to cez nich bez toho aby sa ich to dotklo.
0
...
napsal anonym, marec 13, 2018
iste je iba to, ze USA nemaju ziadne kontakty s mimozenstanmi a jedna sa o uplnu blbost.

dokazom su tri stvrtiny rozpadnutej infrastruktury USA, zaostavanie vo vyvoji akychkolvek zbranovych systemov, kde Rusko je o par generacii po predu.

v USA sa rozpadavaju ponorky, mobilna technika zlyhava a vo vlade USA nevie prava ruka, co robi lava.

rovnako by asi USA vdaka mimozemstanom nemali pouzivat iba Ruske motory do rakiet, ale iste by mali mat pokrokovejsie technologie, ze ?

vsetko ostatne su len USA blbosti.

ak niekde teda mimozenstania posobia, bude to urcite Rusko. (vtip)

Napíšte komentár
menší | väčší

busy