Ako naši policajti zastrašili svedkov hurbanovskej strelby PDF Tlačiť
Z domova
Sobota, 04 August 2012 11:53

Bývam v obci neďaleko Hurbanova, a podľa informácií, ktoré sa už týždne šíria okolím, a dostali sa aj ku mne cez miestnych ľudí - veľmi nerád - no môžem potvrdiť, že informácie na stránke ĹSNS (kotlebovci) o udalostiach v Hurbanove spred mesiaca sú s dosť veľkou pravdepodobnosťou pravdivé.

 

http://www.naseslovensko.org/

 

Z najzávažnejších faktov sú to tieto:

 

- svedkovia potvrdili, že Milan Juhász pred domy cigánskych rodín prišiel s holými rukami,

 

- po chvíli z dvora vybehla chladnými zbraňami vyzbrojená skupina Cigánov, vedená miestnym agresorom, prezývaným Dvojhlavý,

 

- Milan Juhász sa rozbehol do auta, skupina cigánskych extrémistov ho prenasledovala,

 

- Milan Juhász vybral z auta pištoľ a v bezprostrednej blízkosti svojho auta ako prvého zastrelil práve Dvojhlavého, po ňom nasledovali ďalší ozbrojení cigánski extrémisti,

 

- po streľbe odišiel pred dom primátorky Hurbanova, ktorej chcel referovať čo sa stalo, nakoľko ju ako mestský policajt pravidelne informoval o dianí v meste a okolí,

 

- náčelník hurbanovskej mestskej polície nielenže Milana Juhásza odhovoril od samovraždy, ale tým, že sa postavil medzi neho a policajných ostreľovačov, zabránil systému zopakovať scenár z Devínskej Novej Vsi, kedy zastrelením Ľubomíra Harmana systém odstránil zdroj politicky nekorektných informácií,

 

- náčelník hurbanovskej mestskej polície taktiež zabránil príslušníkom PPÚ poskákať po Milanovi Juhászovi, ktorí sa na neho vrhli po tom, ako odhodil svoju zbraň,

 

- od Milana Juhásza dala za strachu ruky preč vlastná rodina, ktorá ho o pomoc pred cigánskymi extrémistami požiadala,

 

- príslušníci ÚBOKu pod hrozbou trestného stíhania niekoľkým svedkom zakázali rozprávať o tom čo videli,

 

(koniec citátu)

 

 Celkom závažné je (aj) posledné tvrdenie, podľa ktorého štátni policajti z ÚBOKu zastrašovali  svedkov. 

 

 V budúcnosti samozrejme naše súdy idú Juhásza odsúdiť na doživotie, pričom je vcelku jasné, že bol naplnený iba skutok neprimeranej sebeobrany, nakoľko Juhász bol prenasledovaný mnohopočetnou skupinou kriminálnikov ozbrojenými sečnými zbraňami.

 

Bohužiaľ oficiálnej policajnej verzii sa nedá vôbec veriť.

 

 Čo sú to pre boha za úbohé sprostosti, čo šíria aj slovenské médiá, že Juhász sa vraj na miesto činu dostavil "sám od seba",  a vraj začal strielať na Rómov "len tak z ničoho nič" , t.j. bez nastatia určitých okolností. Médiá vzbudzujú falošný dojem vo verejnosti, že išlo iba o "psychicky narušenú" osobu. To si fakt myslia, že 51 ročný, trestne doposiaľ nikdy nestíhaný mestský policajt sa "psychicky narušil", keď naňho vybehla banda agresívnych kriminálnikov a ohrozovala ho sečnými zbraňami? A toto sa má kvalifikovať ako úkladná vražda?!

 

Rozhodnuté: Hurbanovského zabijaka obvinili z úkladnej vraždy

 http://www.aktuality.sk/clanok/208739/rozhodnute-hurbanovskeho-zabijaka-obvinili-z-ukladnej-vrazdy/

 

"Vyšetrovateľ Úradu boja proti organizovanej kriminalite obvinil v súvislosti s tragickou udalosťou v Hurbanove 51-ročného Milana Juhásza z trestného činu úkladnej vraždy, porušovania domovej slobody a z nedovoleného ozbrojovania."

...

"Obvinenému hrozí trest odňatia slobody na 25 rokov alebo doživotie," uviedol hovorca Prezídia Policajného zboru Michal Slivka.

...

Úkladná vražda sa považuje za pripravovanú a plánovanú vraždu."

 

(koniec citátu)

 

A z čoho budú obvinení policajné kurvy zastrašujúce nielen Juhásza ale aj svedkov, policajti píšuci s veľkou pravdepodobnosťou nepravdivé informácie do zápisníc o okolnostiach prípadu?

 

Tiež, čo je to za nezmysel, že vraj bola "porušená domová sloboda" tých agresívnych kriminálnikov? Vyznieva to ako z Orwellovho románu 1984. A ako mu chcú dokázať, že to vopred pripravoval (snáď jedine ak ho zastrašia, aby to "priznal"). Z policajných vyjadrení priam cítiť zaujatosť.

 

 Juhász bol na miesto činu riadne privolaný kvôli agresivite kriminálnikov, a neskôr aj on sám ohrozovaný. Zaslúži si maximálne 8-10 rokov, v žiadnom prípade doživotie. Mal by strielať na nohy Cigánov, a nevziať im životy. 

  

 Čo si pre boha má človek myslieť, keď polícia ututľáva a "otáča" kriminálne prípady z čisto etnických dôvodov a to na nátlak najvyšších miest?

 

Róbertko Kaliňák, dialo sa to na tvôj nátlak? Či na koho?

 

 A ako sa bude ten nešťastník obhajovať, keď mu hrozí, že ho môžu policajti aj "zasamovraždiť", ak "nespolupracuje", veď aj najvyššie miesta v štátnej mašinérii idú proti nemu? Ako si môžeme byť istí, že Juhász nebude vypovedať pod silným policajným nátlakom "podľa očakávaní"?

 

Vraj musel byť chránený mestskými policajtmi už aj pri zatýkaní, aby ho štátni policajti nezabili, hoci nekládol odpor.

 

Že sa novinári šíriaci hlúposti o tomto prípade nehanbia tiež!

 

Čím bude falošná novinárska solidarita s cigánskymi kriminálnikmi väčšia, tým budú aj rasistické nálady silnejšie, nemyslíte si?

Komentáre (9)Add Comment
0
...
napsal anonym, január 27, 2013
ak to tak je,tak je to hroznésmilies/cry.gif
0
...
napsal anonym, marec 26, 2013
kde to zijem- asi v albansku
0
...
napsal anonym, júl 19, 2013
ja som cigan robim od svitu az do mrku a po cely zivot sa stretavam s predsudkami a co mam robit a co mam robit vadit sa bit sa alebo nebodaj vrazdit to urcite nie radsej sa otocim odidem a vduchu sa za nich pomodlim a prosim pana aby im odpustil lebo nevedia co cinia ved tolko bolesti utrap a vrazd uz bolo na tejto zemi tolko krivd a k nicomu to neviedlo ci si azda niekto prida k zivotu bude sa mat lepsie este vzdy sme sa nepoucili ved tolko krasnych veci je na tom svete tolka krasa a radost a pritom staci tak malo tak uplne malo

0
...
napsal anonym, júl 26, 2013
robertko robertko v kratkej dobe ti dojdu baterky
0
...
napsal anonym, február 23, 2015
Policajti robia len to čo im prikážu. Sú to bábky na špagáte a cirkusanti.
V čase ked mafia Slobodovci a Sýkorovci dali dolu koho chceli som osobne videl v Bratislave na nám SNP ako na križovatke vybehol pri čakaní na červenú mafián z auta a bol široký ak medved Grizlly a vytiahol z auta cez okno muža taxikára a kopal mu do auta a bil ho ak psa. Polícia tam bola a robili sa ak mrtvy chrobák.

Moji rodičia boli raz skoro zabitý nejakým magorom čo išiel rýchlo Mercedesom cez zelenú a tiež tam bli policajti a celé to videli a práve preto im rodičoa hovoria vy ste slepý? Vy ste to nevideli? A oni na to mi nevieme o čom hovoríte. Tak čo chcete od takých hajzlov ako je naša polícia? Aj ten nápis pomáhať a chrániť je výsmech našej spoločnosti lebo jediný komu pomáhajú je Penta, sami sebe ked páchajú trestnú činnosť a pomáhajú tak akurát tomu kto im dáva moc aj rozkazy. Len podliehajú Iluminátom a Satanovi ktorý nie len im ale aj politikom robí také veci že si ani sami neuvedomujú ako ich podvedome riadi.

Satan o tom ešte nevie lebo je primitív ale on už dávno prehral tot vše......
0
...
napsal anonym, marec 02, 2015
Prečo tu už konečne nezaložia hlavne tu na SR niečo podobné ako koncentračný ústav, nie práve vo forme čistého zabíjania, ale niečo, ako vo forme týždenných trestov špeciálne pre Rómov, to znamená, zhruba minimálne týždeň bez jedla a hodinu denne mlátený oceľovými ostnatými drôtmi a zároveň polievaný destilovanou vodou pri teplote 110°C, tým by sa naši Rómovia stali pomaly taký slušný ako na vysokoškolskej úrovne a všetko by sa tým vyriešilo na SR, čo sa týka rómskej kriminality najmä na východe.
0
...
napsal anonym, marec 06, 2016
Na našich cigánskych spoluobčanov (citujem terminológiu socializmu) platí jedine fyzická bolesť. Čiže ako povedal Ján Slota: Krátky dvor a dlhý bič.Potom by sa z neprispôsobilých časom stali prospôsobilí.
0
...
napsal anonym, júl 07, 2016
Tu scenku na namesti SNP som videl tiež. Bolo to ale hned po prevrate rok 90 - 91
0
...
napsal anonym, marec 25, 2018
To je jasné, že sa pán Juhász musel brániť. Policajti sa čudovali, čo to všetko majú na dvore - zrejme lopaty, sekery, nohy od stola, stoličky, laty - a oni povedali že to preto, že idú malovať. Ale bohužiaľ, slušný človek, ako pán Juhász bol, nerátal s takou alternatívou, že na neho zaútočia a oni budú mať svedkov, lebo si dosvedčia jeden druhéme, ale on nie.

Napíšte komentár
menší | väčší

busy