Sobota, 31.8.2013

 

Dúfal som, že konečne môžem prestať s písanim tohto blogu, no zdá sa, že naši mocní k nám znovu začali byť drzí, znovu nám seriózne začali znepríjemňovať životy.

 

Nie Róbertko, zabudni na to, ani čipovanie psov, ani čipovanie ľudí, ani NWO nebude.

 

http://www.sme.sk/c/6910481/nase-macky-si-cipovat-nedame.html

 

"Niektorí majitelia zvierat sa rozhodli dobrovoľne porušovať zákon. Tvrdia, že je zlý. Blížiaci sa 30. september je pre viacerých vlastníkov psov, mačiek a fretiek termínom, ktorého uplynutím začnú dobrovoľne porušovať zákon. Odmietajú ich totiž začipovať aj pod hrozbou pokuty do výšky 300 eur."

 

Ak štátna moc bude predsa znepríjemňovať naše životy, tak asi znovu nadišiel čas nám začať znepríjemňovať vaše životy.

 

Vieš koľko svetových médií číta túto stránku pre inšpiráciu? Asi to máš v mojom SIS-kárskom či globálnom inteligenčnom spise! A vieš akí ľudia to monitorujú vo Washingtone?

 

Ak budete drzí, tak asi budem nútený znovuzačať tento blog.

 

Nechcem nič, len aby si nám dal pokoj. Svätý pokoj, dobre?

 

Žiaden čip, žiaden NWO.

 

Nedeľa, 6.1.2013

 

Radičová: Slovensko je oligarchická demokracia

http://www.sme.sk/c/6651797/radicova-slovensko-je-oligarchicka-demokracia.html

 

Radičová hovorí pravdu, opäť :) Nechápem, prečo neoznámi kandidatúru na post prezidenta SR, či nerozmýšľa nad založením politickej strany. Strašné, že na Slovensku máme zatiaľ iba neokon-sionistov (SDKU a SaS), euro-nacioidov (SMER), Lipšica a podobných. Možno nové vedenie SNS tvorí nejakú výnimku, ale celková situácia je radšej pochmúrna.

 

Treba ísť do zahraničia, hľadať vplyvných spojencov, do Spojených štátov (ale nie do B´nai B´rith !), však existujú aj Templári, Gnostici, Obama, aliancia BRICS, atď. Všetky tieto sily sú momentálne na vzostupe vo svete, a naopak sily, ktorými sú slovenskí politici v spojenectve (najmä neokon-sionisti a euro-nacioidi) sú na ústupe. Je to smutné, slovenská politická scéna je momentálne v spojenectve s tými najhoršími možnými frakciami globálnej elity.

 

"Nesvätá štvorica" Dzurinda-Mikloš-Fico-Sulík je najviac zodpovedná za to, že Slovensku vládnu oligarchovia.

 

Plus hulváti zo Slovenskej informačnej služby, ktorí sa v reakcii na Radičovej výroky teraz absolútne jednoznačne odhalili, že pre koho pracujú v skutočnosti, a že verejný záujem už im nehovorí nič, napriek tomu, že parazitujú na peniazoch verejných!

 

Táto téma sa nás nijak nedotýka,“ povedal hovorca SIS Branislav Zvara na otázku, či sa Valko cíti ako oligarcha a či žijeme v oligarchickej demokracii.

„Nie je ľahké k takýmto témam zaujať racionálne stanovisko,“ napísal Zvara s tým, že je to skôr téma pre akademikov alebo politológov. Otázka podľa Zvaru „profesionálne, odborne a ani inak vôbec nesúvisí s bezpečnostno-spravodajskými úlohami a povinnosťami, ktoré z aktuálne platnej legislatívy vyplývajú pre SIS a jej riaditeľa“.


(koniec citátu)

 

Nechápem, prečo verejnosť akceptuje, že SIS-ka sa má brať ako "svätá krava" v tieni týchto skutočností.

 

Však jedna banda SIS-kárska pracuje pre Pentu (tá čo prevádzkuje okrem iného aj pseudo-opozičnú webstránku dolezite.sk), druhá banda mafiánska okolo Kočnera pre Izrael a vlastné vrecko, iná banda pre J a T, iná pre Širokého atď. Pochybujem, že v SIS sa ešte nájdu ľudia čo s verejným záujmom myslia vážne.

 

Tajné služby sú hlavnou pákou aj rothschildovského kabalu (globálnej finančnej oligarchie) v EU spolu s tzv. "národnými" bankami. Úzko prelínajú so slobodomurárskymi štruktúrami vo všetkých európskych krajinách, preto nie je ich dovolené kontrolovať žiadnymi prostriedkami. Tajné služby sú ako štát v štáte, nie sú súčasťou systému, ale stoja nad systémom. Fungujú nadnárodne, ich "národný" charakter je z veľkej časti iluzórny.

 

Neslúžia verejnosti, ale manipulujú verejnosťou do obludných rozmerov, na objednávku ich pánov, všelijakých globálnych a lokálnych oligarchov.

 

Kto ale má odhaľovať napr. našu SIS-ku, keď aj väčšina "novinárov" (platených a riadených info-dezinfo figúrok v médiách) sú súčasťou SIS-ky a slobodomurárskych lôží. Dobrá otázka, že? :)

 

Pokiaľ na Slovensku nezvnikne nejaká politická sila so silnými zahraničnými spojencami MIMO Európskej únie, a samozrejme aj so silnou podporou obyvateľstva, tak oligarchiký systém u nás celkom určite bude prekvitať. Spolu so všetkou biedou a utrpením.

 

 

Utorok, 4.12.2012

 

Matovič by sa pre kúpu SPP aj zadlžil

http://spravy.pravda.sk/matovic-by-sa-pre-kupu-spp-aj-zadlzil-dvw-/sk_ekonomika.asp?c=A121204_120730_sk_ekonomika_p01

 

SPP je ozajstné zlaté vajce, oplatilo by sa to nakoľko:

 

Slovensko má tranzit plynu istý do roku 2028

http://spravy.pravda.sk/ekonomika/clanok/199664-slovensko-ma-tranzit-plynu-isty-do-roku-2028/

 

Podľa Fica však ani na toto nie sú peniaze, ba nevieme si ani požičať? SPP radšej daruje kriminálnvm žralokom.

 

Fico:

 

"Keby sme mali peniaze, toľko, koľko dnes česká spoločnosť EPH je pripravená zaplatiť nemeckému a francúzskemu akcionárovi, tak by do toho štát určite išiel. Bohužiaľ tieto zdroje nemáme," uviedol v utorok počas HNclubu premiér Robert Fico."

 

Zaujímavá argumentácia, hlavne keď sa Kažimír nedávno pochválil, že:

 

Slovensko predalo dlh rekordne lacno

http://finweb.hnonline.sk/c1-58338320-slovensko-predalo-dlh-rekordne-lacno

 

Slovensko si požičalo 1,25 miliardy EUR za rekordne nízky úrok! V čom je teda problém? Finančné skupiny ako "Ja a Ty" sú ochotné sa aj zadľžiť, len aby si SPP schmatli, štát však nechce uplatniť predkupné právo, aby si mohol odkúpiť podiel v SPP naspäť, hoci by si na to mohol ľahko, za minimálny úrok, požičať na finančných trhoch? Pre koho sa my ideme zadľžovať radšej? Pre nemecké a španielské banky a gréckych dôchodcov?

 

Tieto informácie inak pôvodne odzneli na tlačovej besede SNS (viď tu) , no novinárov bohužiaľ moc nezaujali.

 

Utorok, 4.12.2012

 

Výstižne napísané! Takýchto zmanipulovaných protestov/štrajkov bude ešte bohužiaľ neúrekom. Až kým nepadne Ficova vláda, a Ficových zlodejov nevystriedajú zlodeji z "Pentagramu".

 

http://www.szcpv.org/12/podvod.html

 

"Štrajky, protesty pred Generálnou prokuratúrou, protesty proti Gorile a ďalšie aktivity chudobných, diskriminovaných, postihnutých a státisícov občanov vytesnených nevedú k žiadnej zmene. Burcovanie občanov k tomu aby 17. novembra opäť vyšli do ulíc bude mať ten istý efekt ako pri „Sviečkovej manifestácii“, kde sa občania nechali v chladnom počasí popolievať a rozohnať brachiálnou mocou, ktorá z vykúrených izieb hotela Carlton v obsadení Gejza Šlapka, M. Válek, A. Lorenc, Hruškovič, Janák a ďalší sa uchechtávali nad naivitou ľudí, ktorí sa nechali vyprovokovať Františkom Mikloškom a Jánom Čarnogurským k protestu a sami sa preventívne nechali vraj internovať, aby nedajbože nenachladli.

 

„17. novembra 2012“ nebude celonárodný protest, pretože falošný odpor na ulici nevedie k zmene režimu tak, ako to vopred pripravila KGB a ŠtB po dohode s tzv. disidentmi v roku 1989, len sa zopakuje situácia zo sviečkovej manifestácie, pričom nebude potrebné použiť striekačky Hasičského zboru, no obsadenie chechtajúcich sa gaunerov sledujúcich naivistov bude tou zmenou, keď z viacerých bytov v okolí námestia SNP, z Ďurkovského bytu to môžu byť autentický František Mikloško a Ján Čarnogurský, z ďalších ešte žijúci nadšený Gejza Šlapka (zať Viliam Maroš spoluprivatizátor národného majetku s Vajdom v majetkovom holdingu) a aj Alojz Lorenc so svojimi Penťákmi, veď ešte žije a ako, či miliardár Široký.

 

Novodobá buržoázia komunistických kapitalistov nezlikviduje seba samú, keď sa jej naplnil americký sen, pretože november 1989 sa pre nich stal najlepším obchodom aký komunisti urobili od februára 1948! Porobu obyvateľstva v Čechách a na Slovensku nie je možné odstrániť inak, ako voľbou takej politickej strany, ktorá nájde odvahu prijať zákony na navrátenie rozkradnutého majetku. V opačnom prípad nás a Európu čakajú len sociálne nepokoje a hrozba, že k zmene dôjde krvavou cestou!"

 

 

Piatok, 23.11.2012

 

Ježis Mária, pán Rafaj, ako verejný činiteľ buďte s takýmito výrokmi trocha opatrnejší, hoci sa obávam, že ste trafili klinec presne po hlave, a máte kvôli tomu všetky moje sympatie.

 

R. Rafaj: Európsku úniu ovládajú satanisti!

http://www.sns.sk/aktuality/r-rafaj-europsku-uniu-ovladaju-satanisti/

 

"Bratislava, 19. november 2012 – Opakované útoky eurobyrokratov špecificky proti symbolom a vyznávačom kresťanského náboženstva a svetonázoru pobúrili prvého podpredsedu Slovenskej národnej strany
Rafaela Rafaja natoľko, že ich začal podozrievať zo sympatií k satanizmu.

“Musím vysloviť vážne a znepokojujúce podozrenie, že Európsku úniu ovláda satan alebo satanizmus,” vyhlásil dnes v reakcii na rozhodnutie Národnej banky Slovenska vyhovieť požiadavkám európskych inštitúcií a odstrániť z pripravovanej pamätnej dvojeurovej mince k 1150. výročiu príchodu sv. Cyrila a Metoda kríže a svätožiary nad ich hlavami. Takýto nátlak na Slovensko nie je podľa Rafaja možné pripísať ani ateizmu, ktorý automaticky nemusí agresívne potláčať iné svetonázory, ani európskemu liberalizmu, ktorý by podľa Rafaja mal podporovať európsku rozmanitosť vrátane náboženských názorov.

“Súvisí to s akýmsi novodobým ikonoborectvom, keď niektorí ľudia z centrály Európskej komisie doslovne cenzúrne zasiahli do výzoru pamätnej dvojeurovej mince k 1150. výročiu príchodu sv. Cyrila a Metoda, ktorí sú, mimochodom, spolupatrónmi východnej Európy,” vyhlásil Rafaj. “Toto je nekultúrne satanistické barbarstvo, voči ktorému som očakával, že sa ozve Národná banka Slovenska a príslušné inštitúcie štátu,” zdôraznil.

Proti cenzúre pamätnej mince sa 16. novembra ohradila aj europoslankyňa KDH Anna Záborská. “Solúnski bratia priniesli našim predkom hodnoty, ktoré spájajú Európu dodnes. Boli to kresťanské hodnoty. Odstrániť z ich odevov kríže a z hláv svätožiary je také isté, ako odstrániť kríž z Dómu sv. Martina v Bratislave a premenovať tento korunovačný chrám uhorských kráľov a kráľovien na Dóm Martina. Vyzývam preto NBS, aby zmenila svoje stanovisko,“ zdôraznila Záborská."

 

 

Nedeľa, 28.10.2012

 

Ale ale, zrazu - z ničoho nič - koľko teroristov! (idem si pozrieť, či ich nemám už aj ja v kúpeľni). Čo chystáte SIS-kári, snáď nie false-flag aj na Slovensku? Alebo chcete "iba" ovplyvniť verejnú mienku, vytvoriť trochu atmosféry strachu?

 

RTVS: Agenti SIS zabránili dvom teroristickým útokom počas MS 2011!

http://sport.aktuality.sk/c/139414/agenti-sis-zabranili-dvom-teroristickym-utokom-pocas-ms-2011-tvrdi-rtvs/

 

http://aktualne.atlas.sk/pozri-kto-to-hovori-verejnu-mienku-podla-sis-chceli-ovplyvnit-cudzie-tajne-sluzby/slovensko/politika/

...

"Riziko predstavujú aj nelegálni migranti, pre ktorých je Slovensko ako brána do Schengenu stále tranzitnou krajinou. Bezpečostným rizikom podľa tajnej služby môžu predstavovať migranti zo Somálska.

Existuje tu totiž riziko prepojenia na radikálne islamské teroristické skupiny v regióne Roh Afriky, predovšetkým na somálske militantné hnutie al-Shabaab, ktoré je podľa tajnej služby jednou z najaktívnejších odnoží jadra al-Káidy"

...

 

Ćo tu šaškujete, veď aj somálsku Al-Kaidu riadia vaši "bratia" z Mosadu a CIA.

 

 

Trápnejšia snáď už iba bin-ládinova "druhá smrť" bola.


 

A ty ich teraz poprosíš, aby s týmito trápnosťami ("psychologickými operáciami") prestali.

 

 

Bulhari si cez leto urobili false-flag v Burgase na "prosbu" Mosadu (a strápnili sa potom tým, že to Netanjahu chcel zhodiť na Iráncov), Orbán si prednedávnom urobil zo seba tiež bastarda tým, že neúspešne napomáhal Azerbajdžancom začať vojnu s Arménskom (a napokon s Iránom) tým, že vydal z Maďarska do Azerbajdžanu brutálneho vraha arménskeho dôstojníka, viď tu (mali v tom prsty tiež Izraelčania) ... no a ty a tvoji tajní, teraz na čom machrujete? Aj na Slovensko nebodaj prišla nejaká prosba od izraelských bratov?

 

Po Bulharoch a Orbánovi sa chceš zhovadiť aj ty?

 

Vieš koľko výzvedných služieb monitoruje túto webovú stránku? Čo tak napísať pár slov v angličtine na úvodnú stránku o tom, že na Slovensku sa začala podivná psychologická operácia v médiách o "teroristoch" a "Al-Kaide", a že premiér krajiny je sionistický Žid... aby na teba dávali väčší pozor

 

 

 

Streda, 24.10.2012

 

PENTA chce zvrhnúť Fica a spol nasilu?

 

Fiha!

 

Uvidíme, čo bude 17. 11.   Ale nech bude sranda :))

 

http://www.sme.sk/c/6578388/sis-zverejnila-prvy-raz-od-roku-2005-spravu-o-svojej-cinnosti.html

 

"Správa bola podľa podpredsedu branno-bezpečnostného výboru Alojza Hlinu nedostatočná.

...

Podľa neho si niekto zo sociálne odkázaných robí súkromnú armádu odhodlanú na všetko, čo je jedna z činností, ktoré by SIS mala sledovať a o čom nebola v správe ani zmienka."http://www.jangaso.sk/

 

http://1711.sk/index.php/15-1-celonarodne-stretnutie-obcanov-slovenska

 

NÁROD POVSTAŇ – NEŽIJEŠ, ŽIVORÍŠ!!!


1. celonárodné stretnutie občanov Slovenska


Vážení občania,


vzhľadom na extrémnu vážnosť situácie, pozývame všetkých bez výnimky na spoločné celoslovenské stretnutie, ktorého zmyslom je dať hlavy dohromady v otázke ukončenia systematického a cieľavedomého drancovania našej krajiny a zbedačovania našich ľudí. Situácia je natoľko alarmujúca , že už nie je čas na zatváranie si očí pred pravdou, na vytesňovanie nepríjemnej reality či odsúvanie problémov „na neskôr“. Preto ak Vám nie je ľahostajná budúcnosť Slovenska, vaša budúcnosť či budúcnosť vašich detí, prekonajte apatiu, strach a pesimizmus a prispejte k tomu, aby sme tento útlak a „experimenty“ na slušných a poctivých ľuďoch zastavili.


KEDY: od 3. novembra 9:30 do 4. novembra 17:00


- cestujúci zďaleka môžu prísť už v piatok 2.11 od 18:00


KDE: Kultúrny dom Kalná nad Hronom www.kalna.eu


Hneď vedľa autobusovej stanice, vlaková stanica je vzdialená 150m. V objekte je WI-FI Internet.


KTO POZÝVA: Štefan Potocký, Filip Rázga, Ján Gašo, Ján Filipča


- profily organizátorov stretnutia nájdete na konci pozvánky


atď. atď.

 


 

Streda, 3.10.2012

 

Minule som si zabudol poznačiť nasl. správičku:

 

Štát bude vodičov áut sledovať

http://spravy.pravda.sk/stat-bude-vodicov-aut-sledovat-dzq-/sk_ekonomika.asp?c=A120920_063337_sk_ekonomika_p01


"Takmer všetkých slovenských vodičov by mal od roku 2015 sledovať štátny dopravný servis. Monitorovanie auta umožnia čipy, ktoré sa povinne namontujú do každého nového vozidla od roku 2015. Krajine to prikazuje Európska komisia a návrh už schválil aj Európsky parlament."

 

Ďaľší krok smerom k orwellovskému superštátu, ktorý chce všetko monitorovať ...  a ktorý chcú títo pomätenci vyhlásiť už v nasledujúcich rokoch.

 

Zaujímavé, že ficova vláda si nevie nájsť 100 miliónov na rast platov učiteľov, no na sledovanie občanov sa vždy ľahko nájde 150 miliónov EUR potrebných na vybudovanie tohto systému.

 

Že akí neschopní no o to extrémistickejší  nacioidi chcú riadiť tento superštát, o tom svedčí aj kvalita ich propagandy:

 

Vplyvní muži europarlamentu vyzývajú na federalizáciu Európy

http://www.sme.sk/c/6552722/vplyvni-muzi-europarlamentu-vyzyvaju-na-federalizaciu-europy.html

 

"Iba tento krok podľa nich zaručí východisko starého kontinentu zo súčasnej ekonomickej a dlhovej krízy."

...

Odpoveďou pre krízu je podľa názoru oboch europoslancov nie menej, ale naopak, viac Európy, čo by malo vyústiť do vytvorenia skutočnej európskej vlády, spoločnej armády,... "

 

Úplne vážne.

 

Na vyriešenie finančnej krízy v Európe sa ponúka najmä založenie spoločnej európskej armády.

 

Hahahaha!

 

Nedeľa, 30.9.2012


 

V posledných dňoch som zaregistroval dve skryté volebné kampane. Prvá je kampaň Radičovej, pravdepodobne na prezidentské voľby:

 

Radičová: Vo svete nastal jav 3D, demokracia ako dokonalá drzosť

http://www.topky.sk/cl/100535/1325365/Radicova--Vo-svete-nastal-jav-3D--demokracia-ako-dokonala-drzost

 

Tak to teda vystihla presne! Lenže aké bude mať možnosti proti finančným žralokom, keď už ani ako premiérka si s nimi nevedela rady. Alebo jednoducho nechcela? Napriek tomu Radička môže byť stále menším zlom, ako ten náš Róbert. Finančný systém SR spolu s európskym smeruje do horúcich pekiel, takže je to vlastne jedno. Aj verejný dlh už prekročil 50 precent HDP, a bude rásť ďalej, bez ohľadu na prezidenta. Čvarge do toho jednoducho nič.

 

Pekne to vystihol tento bloger:

 

http://tiborbena.blog.sme.sk/c/308973/Cakaju-Europu-roky-obcianskych-vojen.html

 

"Kam až to mieni dotiahnuť obludný systém dlhového zotročovania? Kalkuluje tu niekto s občianskymi vojnami v ohniskách eurodlhu v Európe? Nechcem radšej ani domýšľať, aká doba nás čaká. Komu ku prospechu? Cynické obludy s tlačiarňami peňazí, armádami, políciou a s gangami úplatných politikov nám jasne ukazujú, kde je miesto bezcenného "voliča".

 

Kotleba tiež robí šikovnú kampaň v týchto dňoch.

 

http://roznava.korzar.sme.sk/c/6550611/kotleba-premeral-pozemok-v-osade-nasilnosti-sa-nekonali.html

 

Lenže na rozdiel od populárnej mienky, Slovenskú pospolitosť SISka zo zákona nielenže monitoruje, ale (nad  rámec zákona) aj riadi!

 

Pekné divadielko, polievočky sa hrejú, a znovu sa nevyrieši spravidla nič. Ale ovce sa aspoň dozvedia, že štátna moc ich má jednoducho v ...

Komentáre (1)Add Comment
0
...
napsal anonym, september 26, 2013
Prosim, vymyslite nieco, nejaky vazny protest, hlasny, aby sa ten nezmyselny zakon novelizoval do podoby - dobrovolne, som z toho na nervy, nechcem dat cipovat a na pokuty nemam...

Napíšte komentár
menší | väčší

busy