Slobodomurársky-siskársky denník SME mi dneska zablokoval konto PDF Tlačiť
Piatok, 20 December 2013 11:57

Pod článkom s názvom "Kotleba je predsedom, inauguráciu strážili jeho ľudia" ( http://www.sme.sk/diskusie/2228084/2/Kotleba-je-predsedom-inauguraciu-strazili-jeho-ludia.html ), som sa dnes snažil zverejniť nasledovný príspevok v moderovanej diskusii:

 

"Svätá Biblia, Zjavenie Jána 2:12-13

Posolstvo do Pergama

12  Anjelovi cirkvi v Pergame napíš: Toto hovorí ten, ktorý má ostrý dvojsečný meč:  
13  Viem, kde bývaš — tam, kde je trón SATANA. Ale pridŕžaš sa môjho mena a nezaprel si vieru vo mňa ani v dňoch Antipasa, ktorý je môj verný svedok a ktorého zabili u vás, kde býva SATAN.

http://germanhistorydocs.ghi-dc.org/sub_image.cfm?image_id=2106

„This photograph depicts the Zeppelin Grandstand, which occupied part of the Nazi party rally grounds in Nuremberg. Designed by Albert Speer and modeled on the Greek Pergamon Altar“

Veľké nacistické vojenské prehliadky v Norimbergu sa konali pred tribúnou navrhnutou podľa vzoru Zeusovho trónu v Pergamone, t.j. podľa vzoru trónu Satana (Zeus = Jupiter = Satan)

Slováci zas správne identifikovali problémy, no zas si navolili také sily, ktoré by radšej nemali. Nacioidi nie sú riešením, nebol by som si vobec prekvapený, keby existovalo nejaké ultra-tajné spojenectvo medzi Ficom a Kotlebom. Kotleba je riadená opozícia, úzko prepojená s tajnou službou."

 

Bohužiaľ obsah príspevku mi Admin neschválil, a tým pádom sa mi príspevok pod článkom vôbec nezobrazil. Keď som si neskôr dovolil protestovať vo forme napísania ďaľšieho príspevku s textom "Vám tu ide o cenzúru, nie o hodnotnosť či relevantnosť príspevkov", a viackrát som si to odoslal (bol som nahnevaný kvôli ich cenzúre), Admin mi okamžite zablokoval konto, a prišiel mi email s nasledovným textom:

 

Dobry den,

Zaznamenali sme z Vasej strany vazne porusenie Kodexu diskutujuceho na sme.sk.

Dovod uvedeny administratorom:
reklama/spam
xenofobia,rasizmus

Ak je za varovanim len Vasa neznalost Kodexu diskutujuceho na strankach sme.sk, odporucame, aby ste si tieto nase pravidla pozorne prestudovali na tejto adrese:
http://diskusie.sme.sk/static_page_show.php?id_static_page=1

Pri registracii na sme.sk ste sa zaviazali Kodex dodrziavat. V pripade, ze sa bude jeho porusenie z Vasej strany opakovat, vase diskusne konto bude zmazane, pripadne vam zjeme ranajky alebo Vam pomalujeme byt nemocnicnou zelenou.Tak pozor.

Tim Sme.sk

 

Zdá sa, že takýto ponižujúci tón si denník SME dovoľuje so svojimi prispievateľmi, ktorých neférovo cenzúruje, a ak treba, dovoľuje si vykonštruovať aj falošné dôvody pre ich umlčanie.

 

Odkedy je šírenie slova Božieho rasizmom? Odkedy je v skutočnosti protinacistický a protikotlebovký príspevok "xenofóbiou a rasizmom"? Hnusný slobodomurársky denník SME kryje chrbát tiež slobodomurárovi a siskárovi Kotlebovi - o to tu ide.

 

Nezabudnite, že za nacizmom, komunizmom ako aj súčasným divokým kapitalizmom stojí tá istá temná sila: slobodomurári. Žiadna skutočná zmena režimu sa po roku 1989 nekonala. Zmenila sa iba fasáda, pozadie nie. "Mystický Babylon" tu ostal  (takto si medzi sebou títo dobrodinci nazývajú súčasný svetový slobodomurársky systém).

 

PS: keďže do diskusií SME naďaľej nemôžem prispievať, budem radšej pokračovať v písaní tohto blogu. Nech informačná vojna pokračuje.

 

Komentáre (2)Add Comment
0
...
napsal anonym, apríl 27, 2014
Paci sa mi tvoja stranka a citam ju denne, tazko sa hladaju info s takou tematikou
0
...
napsal anonym, február 23, 2015
Ked sa spojíte všetci čo máte rozum a nie ste ešte zmanipulovaný a vypatlaný od chémie a strachu ktorú nám šíria Ilumináti tak budte šíriť všetko čo viete, či už cez takéto stránky ako je táto a ešte budte to hovoriť aj ústnym podaním rodine, známym,m priateľom, a budete vyhľadávať aj nových ľudí.Zapamätajte si bratia pravda vždy vide najavo a neexistuje spôsob ako zabiť a umlčať všetkých ľudí na svete. Hovorené slovo ked to budete podávať sa šíri ako oheň ktorý preskakuje zo stromu na strom. Ustne to odrazu môžu vedieť všetci na svete a tak isto aj takto ale toto môžu zmazať a ústne vás nezmaže nikto

Napíšte komentár
menší | väčší

busy