Satanizmus na špičke mocenských štruktúr PDF Tlačiť
Satanizmus
Nedeľa, 22 December 2013 10:09

Skôr než napíšem azda najdôležitejší článok tohto blogu, obsahujúci informácie o skutočnom pôvode ľustva, a o tzv. „mystickom Babylóne“, o satanistickom sprísahaní, ktorý vládne svetu za posledných 2500 rokov, Vám ešte idem demonštrovať na konkrétnych prípadoch, že satanizmus na špičke globálnych elít je tvrdou realitou. Dobrou správou je, že tento svetový systém zvaný „mystický Babylon“ bude pravdepodobne zvrhnutý v nasledujúcich desaťročiach, presne podľa predpovedí poslednej knihy Biblie, „Zjaveniach Jána“ o udalostiach na konci času. Otázkou ale je, koľko ľudí napokon tieto mimoriadne udalosti prežije.

 

Zlo sa vám priatelia pomaly rehoce do ksichtu, no vy ste si stále neboli schopní poskladať veľkú mozaiku, napriek tomu, že všetky potrebné informácie už vlastne máte publikované na internete, dokonca od satanistov samotných, ktorí sa vám vysmievajú do tváre, lebo vymývanie mozgov použitím ich globálnych médií bolo také efektívne, že okrem veľmi úzkej skupiny ľudí si už nikto nie je schopný rozpoznať pravdu! Jeden z týchto satanistických „dobrodincov“ pred pár rokmi vzbudzoval nemalú pozornosť v kruhoch konšpiračných teoretikov, keď začal vypisovať pod prezývkou „Aloysius Fozdyke“ na webovskej stránke henrymakow.com slúžiacej ako riadená, falošná opozícia pre tých, čo sa už začali pomaly prebúdzať. V tejto činnosti „pán Fozdyke“ pokračuje do dnešného dňa, napriek tomu, že jeho identita už bola odhalená – jedná sa o bývalého ministra zahraničných vecí Austrálie v rokoch 1996-2007, Alexandra Downera, http://en.wikipedia.org/wiki/Alexander_Downer - no zrejme si z toho nerobí žiadne starosti, lebo si je podľa všetkého istý, že široká verejnosť jeho pravdivým informáciám nikdy neuverí.

 

Tá pravda je taká, že skoro všetko zlo na tejto planéte – vojny, finančné a hospodárske krízy, klamlivé a zdemoralizujúce globálne médiá, propagácia homosexuality za účeľom zničiť rodinu a sexuálnu identitu v deťoch, zánik súkromia (viď. škandál NSA) atď. – má naozaj na svedomí úzke sprisahanie na špičke globálnych mocenských štruktúr, tzv. „čierny kabal“, o ktorom som sa už aj ja zmienil v článku Finančný systém ovláda jedna rodina: Rothschildovci . Situácia je priatelia zlá, podľa všetkého aj pápež samotný patrí k týmto ľudom! Súčasný pápež podľa všetkého hrá úlohu tzv. falošného proroka opisovaného už aj v Zjaveniach Jána.

 

Informácie od „pána Fozdyka“ toto všetko len podporujú. Fozdyke si z nás robí dobrý deň tým, že napíše vopred, čo sa bude diať, a čo nám títo ľudia idú spraviť. Môže si to dovoliť. Môže si byť totiž istý, že odpor nebude takmer žiadny, kvôli tomu, že len máloktorí rozumejú tomu, čo sa v skutočnosti deje.

 

Poďme si analyzovať napr. jeho príspevok z marca tohto roku (2013):

 

http://henrymakow.com/2013/03/Satanist-Insider-Waxes-Triumphant%20%20.html

 

„Julia was given power to destroy the Australian Labor Party. The next federal government of Australia will be led by the former seminarian. But our special people are now ensconced behind the scenes and in control.“

 

Fozdyke: „Júlia dostala zelenú na zničenie austrálskej Labouristickej strany. Ďaľšia austrálska federálna vláda bude riadená bývalým seminaristom. No naši špeciálni agenti sú už usadení v zákulisí, a majú všetko pod kontrolou.“

 

O tri mesiace neskôr:

 

Bývalý predseda vlády Kevin Rudd porazil premiérku Juliu Gillardovú, stal sa (staro)novým premiérom Austrálie

http://www.bbc.co.uk/news/world-asia-23061391

 

Veľmi pikantné, tragikomické a priam poburujúce informácie nám zverejnil aj o (satanistickej) austrálskej premiérke Júlii Gilardovej v roku 2010:

http://www.henrymakow.com/new_aussie_pm_is_communist_les.html

 

"Some of the deadliest, most effective and disarming assassins are women. Within the Alpha Lodges they are worshipped as embodiments of the Dark Goddess - who is known by many names and is virgin still! Currently the Outer Head of the Alpha Lodge Australasia is a very highly placed and successful Federal politician - whose Satanic name is Bestia."

 

Fozdyke: "Niektorí z najsmrteľnejších a najefektívnejších nájomných vrahov sú ženy. V Alfa lôži sú uctievané ako stelesnenia Temnej Bohyne – známej pod mnohými menami, ktorá je stále pannou! Vedúcou Alfa Lôže Austrália je momentálne jedna veľmi vysoko postavená a úspešná federálna politička s prezývkou Beštia."

 

Takže ešte raz: krutá žena s vražednými sklonmi, ktorá je ešte pannou!

 

Daily Telegraph: Julia Gilardová priznáva „vražednú zlosť“ na sexistické útoky

(Julia Gillard reveals her 'murderous rage' at sexist attacks)

http://www.telegraph.co.uk/news/australiaandthepacific/australia/Gillard-murderous-rage.html

 

Podľa wikipédie ( http://en.wikipedia.org/wiki/Julia_Gillard ) sa Gillardová nikdy nevydala a nemá ani deti.

 

 

 

 

Fozdyke, marec 2013:

http://henrymakow.com/2013/03/Satanist-Insider-Waxes-Triumphant%20%20.html

 

„Soon drones will deliver fast food, like pizza. This will calm the sheeple into their acceptance. Australia is at the forefront of this work. Drones will fill the skies to keep sheeple safe, degraded and irrational.“

 

Fozdyke: „Čoskoro bezpilotné dróny budú vynášať rýchle občerstvenie (napr. pizzu), aby ovce rýchlejšie prijali použitie bezpilotných lietadiel. Austrália stojí na čele tejto iniciatívy. Dróny čoskoro zaplnia oblohu, aby sa ovce konečne mohli cítit bezpečne, degradovane, a aby boli držané „v neustálej iracionalite.“

 

Nuž, nesledoval som, ako ďaleko tento projekt pokročil v Austrálii, ale v Spojených štátoch sa niečo podobné tiež začalo diať:

 

December 2013:

Pojednávanie amerického Senátu o použití bezpilotných lietadiel na doručenie balíkov od Amazonu

(Senate to hold hearing to discuss Amazon package delivery drones)

http://www.foxnews.com/politics/2013/12/03/senate-to-discuss-amazon-package-delivery-drones/

 

Denník SME, december 2013:

http://www.sme.sk/c/7046159/lidri-unie-sa-dohodli-na-opatreniach-pre-zlepsenie-obrany.html

"Vývoj drónov Systém bezpilotných lietadiel by sa mal začleniť do európskeho leteckého systému do roku 2016, pričom už od roku 2014 by na tento účel mali byť získať dostatočné finančné prostriedky na výskum a vývoj v tejto oblasti."

 

Pán Fozdyke, marec 2013:

Racial violence will be a significant component of the breakdown of first world societies. Fear. Anger. Hatred.

 

Fozdyke: „Rasové násilie bude výzamnou zložkou rozkladu spoločností prvého sveta. Strach. Hnev. Nenávisť."

 

Denník SME, júl 2013:

http://www.sme.sk/c/6872251/proti-oslobodeniu-zimmermana-budu-protestovat.html

"Víkendové rozhodnutie poroty zbaviť 29-ročného hispánca Georgea Zimmermana obvinení z rasovo motivovanej vraždy ako aj z menej závažného zabitia šokovalo celú krajinu, pričom na zachovanie pokoja musel vyzývať i prezident Barack Obama.

...

Demonštrácie pred budovami federálnych súdov by sa mali uskutočniť v sobotu na poludnie v stovke amerických miest vrátane Los Angeles, Chicaga, Philadelphie a New Yorku."

 

Pán Fozdyke, marec 2013:

http://henrymakow.com/2013/03/Satanist-Insider-Waxes-Triumphant%20%20.html

 

„The Jews (and late in the day, the Bonesmen) stole the election from Romney

...

We can work with anyone, but Romney was our man of the moment.

...

Those who control the counting control the election."

 

Fozdyke: „Našim človekom (t.j. človekom Čierneho kabalu) v minuloročných prezidentských volbách bol republikánsky kandidát Mitt Romney, no vďaka židovským hlasom a sfaľšovaniu výsledku volieb, prehral. Tí čo čítajú hlasy rozhodnú aj o výsledkoch volieb.“

 

Dôkazy pre tieto tvrdenia síce neexistujú, no mnohé iné jeho tvrdenia sa preukázali neskôr ako pravdivé.... takže prečo by nemohli byť pravdivé aj tieto. V USA sa volí elektronicky, bez zápisníc, priestor na elektornickú manipuláciu je teda daný, a je mnohokrát väčší ako u nás na Slovensku.

 

Fozdyke o pápežovi:

http://henrymakow.com/2013/03/Satanist-Insider-Waxes-Triumphant%20%20.html

 

Who else but a vampire would have his disciples drink his blood and eat his flesh in return for everlasting life? 'And they brought young children to him, that he should touch they.' Really? No wonder J. M. Bergoglio is confused.

 

Tak toto vám radšej nepreložím. Snáď toľko, že áno, existujú indikácie, že pápež nestojí na strane dobra, že je jeden z nich! Akoby aj redaktori magazínu Time vedeli o určitých veciach.... no nenašli si odvahu niečo aj napísať, okrem snáď:

 

Osobnosť roka je podľa TIME pápež: Na hlave mu urobili čertovské rožky

http://www.topky.sk/cl/13/1371521/TIME-papez--Na-hlave-mu-urobili-certovske-rozky-

 

Kto je ale ten „náš“ záhadný pán Fozdyke, kto očividne pozná aj tie najcitlivejšie tajomstvá austrálskej premiérky Júlie Gillardovej? Nuž, zrejme niekto z austrálskych špičkových politikov! Austrálski konšpirační teoretici nám odporučili pozrieť si na články bývalého austrálskeho ministra zahraničných vecí (v rokoch 1996 až 2007), Alexandra Downera, publikovaných v denníku Adelaide Now:

 

Napr. tento je z roku 2012:

http://www.adelaidenow.com.au/archive/news/downer-irans-ticking-time-bomb

 

„FOR me, the most fascinating news story of the last week was the sinking of the cruise ship Costa Concordia. It was a story replete with drama, tragedy, farce and symbolism. There was the loss of life, the panic, the disorganisation, the captain's extraordinary behaviour, the loss of Europe's largest passenger ship just as its economy is sinking, and so on. But lurking beneath the surface, so to speak, is a much more serious crisis we should all take a moment to think about. And it has the potential to affect us all. That is, the growing confrontation between the West and Iran.“

 

Pre tých, čo ovládajú angličtinu, je podobnosť medzi štýlmi pána Downera a pána Fozdyka celkom zrejmá . Ten istý čistý, oxfordský, častokrát výslovne „poetický“ štýl sa dá ľahko rozoznať v oboch prípadoch. Na Downerovom článku tiež cítit akúsi „démonickú posadnutosť“ (zlomyselnosť), ktorá je v článkoch pána Fozdyka ešte citeľnejšia.

 

Podľa wikipédie:

http://en.wikipedia.org/wiki/Alexander_Downer

„Downer was accused by Chen Yonglin, a defected Chinese diplomat, of closely collaborating with the Chinese Embassy in Canberra, even "giving suggestions to the Chinese Government on how to handle difficult political cases."[32]“

 

"Downer bol obvidený z úzkej spolupráce s čínskou ambasádou v Canberre, z dávania návrhov i čínskej vláde, ako tá má zvládnuť tažké politické prípady.

 

Aloysius Fozdyke said (November 9, 2010):

http://www.henrymakow.com/churchill_advisor_revealed_ill.html

„After that, China and its younger brother, India will arise from the ashes. We whisper in their ears and our Chinese comrades already dictate policy in Washington.“

 

Fozdyke: „Neskôr Čína a „jeho mladší brat“, India vstanú z popoľov. My im šepkáme do uší, a naši čínski súdruhovia už teraz diktujú Washingtonu.“

 

Takže, toľko investigatívy hádam stačí nato, aby som týchto grázlov konečne „usvedčil“, aby aj obyčajným ľuďom začalo klapať, že zlo má akúsi „centrálu“ na tejto planéte, že tzv. čierny kabal je skutočný, no a aby som celú vec konečne mohol posunúť do vyššej, náboženskej roviny, lebo ozaj veľké odpovede na ozaj veľké otázky ohľadom toho, čím je ľudstvo v skutočnosti, a čo sa na tejto planéte deje v skutočnosti, sa skrývajú v Biblii. Vopred snáď toľko, že ateisti, a tí, ktorí uverili, že človek je produktom evolúcie, žijú v úplne iluzórnom svete, a nikdy nebudú môcť vidieť východiská zo súčasnej situácie sveta, až kým neprídu na to, že „Boh“ je skutočný. Nie síce celkom taký, akým si ho predstavujú veriaci, ale je skutočný :-)

 

Komentáre (6)Add Comment
0
...
napsal anonym, september 23, 2014
slobodomurarske bastardi pridali dátum:

http://www.youtube.com/watch?v=j31V_2RmudM
0
...
napsal anonym, február 23, 2015
Satan má obmedzenú moc na Zemi to len vyzerá že má neobmedzenú. Boh mu dal moc aj kompetencie ale len v obmedzenej forme. Ak budete silný, budete sa každý deň modliť a poctivo to bude vychádzať z hlbky vašej duše a ak sa budete duchovne vzdelávať, budete detoxikovať svoje telo a očistíte si bunky, ak už viac nedovolíte dávať jedy do svojho tela a zbavíte sa otupelosti a zmeníte svoje staré myslenie aj hodnoty tak Satan nemá nad vami žiadnu moc. Pamätajte si moje slová lebo som v tom expert : on len pokúša a je na vás či mu to dovolíte, lebo človek má slobodnú vôľu. Je to svet duality a sú len dve možnosti bud dobro alebo zlo. To vy máte na výber čo si vyberiete. Satan nemá tieto možnosti. On je predurčený len na zlú stránku pričom každý z vás má v sebe živého Boha, ste jeho deti, duše ktoré stvoril. Boh je vo vás samých a vy ste v Bohu. Všetky energie ktoré existujú mimo vesmír aj v duchovnom svete sú energie od Boha. To znamená, že ak si to uvedomíte že vy ste synmi Boha a že Boh je vo vás tak žiadna temná sila proti vám nič nezmôže ani celé peklo aj z ich prisluhovačmi. Nie len ľudia majú svoju karmu ale aj štáty a národy. Písmo nie je blud len ho veľa hajzlov prekrútilo ako chce a vymazali to čo sa im nehodí. Sám som veriaci ale Vatikán je zlo a nebojím sa to povedať nahlas. Sú tam jedinci čo sú dobrý a poctivý aj svätý ale tá konštitúcia ktorá tvorí celok a rozhoduje tak to je zlo. Sú to ľudia v rúchu baránkovom a sami sú prisluhovačmi diabla. Inak by nemazali dejiny, neupaľovali nepohodlných v stredoveku, inak by neprenasledovali moc múdrych ak idú iným smerom. Ak niekto ide smerom ezoteriky hned je ich nepriateľ. Ezoterika nie je satanizmus. Ezoterika je všetko to čo je pravda a ako všetko vzniklo. Na omši sa to nikdy nedozviete. Tak isto len udržujú staré babky a nevedomých v nevedomosti a otupujú ich. Ten kto má inú úroveň nikdy nepodľahne systému a aj sám zistí čo je pravda. Ked je Vatikán učenie cirkvi a majú nasledovať Ježiša tak prečo páchajú stále až do dnes zločiny proti ľudskosti? Prečo otupujú ľudí a skrývajú tajomstvá? Prečo žijú v bohatstve a prečo idú opačnou cestou ako ich Ježiš?
Odpoved je ľahká a krátka: sú to nevedomý ľudia ktorých tiež zmanipuloval boj o moc a to má na starosti Satan ktorý sa vždy vkradne len tam kde mu to dovolia. Tí čo podľahnú a tí čo sú slabý. Vatikán nemá v sebe žiadnu lásku a je to len pretvárka. Ak by naozaj v sebe mali lásku a pravé hodnoty a naozaj by milovali Boha tak ako ja tak nikdy v historii by sa nedialo čo sa deje. Nikdy by Vatikán nedovolil aby sa k moci dostali Ilumináti ani Rotschildovci a aby ničili svet. Ale čo chcete ak sú taký istý ako oni a sú prisluhovačmi diabla a celej Ameriky. Ešte skôr ako zem bola v pláne tak už boli určené karmické plány aj osudy ľudstva a Amerika je už v písme označená ako miesto na Zemi ktorú bude Satan ovládať a kde bude mať trvalý pobyt.
Amerika robí to zlo od kedy začali technologie kvitnúť. Amerika začala s tým, že svet začala zásobovať toxínmi a jedmi v potravinách. Amerika začala s tým, že vysiela a produkuje horory a násilie vo filmoch, že sami si natočia ako skončí zle svet, že sami si natočia aké katastrofy sa im stanú, potom majú ešte tú drzosť, že sa im to aj naozaj stane. Ten kto je primitív to nevidí ale ten kto má rozum tak vie, že sami páchajú zlo na vlastných ako aj na nás a to čo vidíme vo filmoch aj naozaj robia. Diablov advokát je presný film kde to ukazujú akú majú moc a film Nepriateľ štátu z Vilom Smithom ani nehovorím. Tam jasne ukazujú ako všetkých sledujú, odpočúvajú a ako cez družice a iné veci sledujú všetko a ako chcú mať každého pod kontrolou .Najväčšia drzosť aká na tomto svete kedy existovala je Amerika lebo tá si sama do vlastných peňazí ako je 1 dolár vytlačí znaky satanizmu a symboly Iluminátov. Ak začínajú filmy tak každý film začína zo znakom Iluminátov. Ničia naše zdravie liekmi a jedmi a ešte nás aj práškujú jedmi z oblohy. Potom zarábajú na zdraví cez lieky. Pekne tie plány premysleli rokmi ich celé generácie. Skape od nich jeden zmrd druhý v tom pokračuje a celé dedičstvo vlastní. Takto to je. Vo svete sú tisícky teorií a vecí čo ľudstvo nazýva konšpirácie ale to je tiež len blud a výmysel aj z tým kto to vymyslel a dal tomu taký názov. Oni sa len tešia tomu lebo vedie, že zmetený, otupený ľud a ešte k tomu nevedomý už nevie a nedokáže rozlíšiť čo z toho je pravda. V skutočnosti medzi tými konšpiráciami je aj pravda a im to hrá do kariet. Oni aj chcú aby svet vedel čo robia len nechcú aby to bolo tak jednoznačné a aby ľudia museli hľadať medzi tými tisíckami teorií. Oni v skutočnosti sami robia to isté čo Boh. Boh sa nám dáva najavo sám inak by ľudia nevedeli, že existuje. Len to čo Boh robí je úplne niečo iné. Toto je iné v tom, že ide o zlo a dávajú svetu najavo kto ho ovláda. Takýto ľudia sú bezbožný a psychopatizmus a bezcitnosť spojená z uctievaním diabla to je ich vizitka.
0
...
napsal anonym, august 09, 2015
pekne povedane
0
...
napsal anonym, november 16, 2015
čierny kabal síce ovláda svet a zotročuje ľudstvo ale je tu jedna vec a tá sa nepíše nikde, že oni síce poznajú mimozešťanov ktorý sú zlý a tý s nimi spolupracujú a sami chcú aby ľudstvo bolo zničené ale existujú tak isto aj dobrý mimozemšťania a tí sú na našej strane. NASA aj naše vlády to taja zubami nechtami. Nad našou hlavou a to len vo výške 80 km je 100 000 vesmírnych lodí mimozemšťanov z Plejád v počte 240 000 000 bytostí ktoré nás chránia.Majú kontrolu nad všetkými jadrovými zbraňami a všetky plány im kazia. Majú záujem nám pomáhať lebo sú to bytosti svetla a naša ľudská činnosť ich ovplyvňuje našimi negatívnymi hrubo hmotnými vibráciami.Oni utlmujú všetky konflikty a dávajú pozor aj na švajčiarský CERN lebo to čo tam naši ľudia robia je maximálne šialenstvo, že sa tam pokúšajú vyrobiť vesmír.Ak by CERN vybuchol tak to zničí všetko v najbližšej časti vesmíru. Práve preto ho oni majú pod kontrolou a Rotschildovcov to veľmi serie a práve preto dali Obamovi pokyn any odpálil jadrovú raketu na Plejády. Títo mimozemšťania sa tomu len smejú lebo oni to zničili a odclonili a prešlo to cez nich bez toho aby sa ich to dotklo.
0
...
napsal anonym, november 13, 2016
smilies/sad.gif hm nemám komentár hm - žasnem
0
...
napsal anonym, november 13, 2016
Biblia píše - pánom tohto sveta je diabol - satan (anjel, ktorý sa vzoprel poslúchať), ale len na určitý čas - vie, že má krátky čas a tak bude besnieť.

Napíšte komentár
menší | väčší

busy