Finančný systém sveta ovláda jedna rodina: Rothschildovci PDF Tlačiť
Rothschildovci
Pondelok, 26 December 2011 12:57

Hosťom politickej relácie satelitnej televíznej stanice Fox News dňa 29.4.2011 bola jedna tajomná panička s menom Lynn Forester Rothschildová, ktorá sa vyjadrovala o súčasnom prezidentovi Spojených štátov Barackovi Obamovi spravidla ako manažérky zvyknú vyjadrovať sa o ich zamestnancoch.

 

 

 

 

 

Podľa Lynn Forester Rothschildovej boli Obamove nedostatky v neobvyklej miere predvídatelné

(Lynn Forester de Rothschild says Obama's shortcomings were 'eminently foreseeable' )

http://video.foxnews.com/v/4059548/dem-defector-says-i-told-you-so/

 

Tá istá panička predtým nemala ani najmenší problém vyjadrovať sa o Obamovi v podobne arogatnom štýle ani na televíznej stanici CNN ( http://www.youtube.com/watch?v=iE13Zb0ejco ), písať článok v podobnom duchu vo Wall Street Journal ( http://online.wsj.com/article/SB122109030550621451.html ), či vyjadrovať sa o Obamovi ani na televíznej stanici BBC ( http://news.bbc.co.uk/2/hi/programmes/hardtalk/8142070.stm ).Za povšimnutie stojí, že dvere všetkých svetových médií, akoby "na povel", sú pred touto paničkou otvorené.

 

Táto panička – nakoľko „nemala rád Obamu“ - v roku 2008 nemala ani najmenší problém dostať sa k vtedajšej republikánskej kandidátke na post viceprezidenta Spojených štátov Sarah Palinovej, a objavovať sa po jej boku v jej kampani:

 

 

A ako to s pani Rothschildovou vyzeralo pred Obamovým príchodom? Veľmi zaujímavé informácie o sebe prezradila v článku v časopise Portfolio v roku 2007:

 

http://www.portfolio.com/views/columns/the-world-according-to/2007/10/05/An-interview-with-Lady-de-Rothschild/

 

"When 67-year-old British banking scion Sir Evelyn Rothschild first set eyes on 44-year-old Lynn Forester at the 1998 Bilderberg conference—the matchmaker was none other than Henry Kissinger—she was already a woman of major means."

 

"Keď si 67-ročný britský bankársky potomok Sir Evelyn Rothschild všimol vtedy 44-ročnú Lynn Forester na konferencii Bilderberg v roku 1998, sprostredkovateľom (ich vzťahu) sa stal nikto iný než Henry Kissinger .... "

 

"Two years later, after the smitten Sir Evelyn divorced his second wife, Victoria Schott, the mother of his three children, Forester became the third Lady Rothschild. After marrying in November 2000 at a London synagogue, they honeymooned at the White House, guests of Lynn's good friends Bill and Hillary Clinton."

 

"Po dvoch rokoch po tom, čo sa Sir Evelyn Rothschild rozviedol s manželkou Victorou Scottovou, matkou jeho dvoch detí, Lynn Forester sa stala treťou „Lady Rothschild“. Po svadbe v synagóge v Londýne v roku 2000, medové týždne strávili v Bielom dome na pozvánku Bill a Hillary Clintonovej."

 

No nepovedzte!

 

S manželom, Sir Evelyn Robert Rothschildom, "riaditeľom" svetových financií, jedným zo skutočných pánov americkej centrálnej banky

 

 

Druhým skutočným pánom (finančného) sveta je Sir Evelynov brat, štvrtý barón Rothschild, Jacob Rothschild:

 

 

Podľa našich médií je jedným z najbohatších ľudí sveta údajne Bill Gates. Určite? Kládol si už niekto otázku, kto je majiteľom gigantických ropných spoločností alebo investičných megabánk sveta, ktoré sú desať až stokrát väčšie ako Microsoft? A ak existujú takíto ľudia, prečo sa potom neobjavujú na čele zoznamov najbohatších ľudí sveta, napr. v časopise Forbes? A ako je možné, že údajne nevýznamné paničky, ako Lynn Forrester Rothchildová, hovoria o prezidentovi USA v štýle, aký si ešte nikdy nedovolil ani Bill Gates?

 

Je teda Bill Gates naozaj jedným z najbohatšítch ľudí sveta?

 

A je prezident Spojených štátov naozaj najmocnejším mužom planéty?

 

Odpoveďou na obe otázky je: „Rozhodne nie je“.

 

Najbohatšími a zároveň najmocnejšími ľuďmi sveta je zhruha 10-15 iluminátskych rodín. Sú to Rothschildovci, Rockefellerovci, Bushovci, Windsorovci, holandská kráľovská rodina, Rupert Murdoch a pod. Ich bohatstvo sa nemeria v miliardách ale v biliónoch dolároch, napriek tomu nech nikto nehľadá tieto rodiny na čele rebríčkov najbohatších ľudí sveta. Ich skutočné bohatsvo je totiž také veľké, že sa za to „hanbia“.

 

  Nakoľko ich korporácie ovládajú aj väčšinu svetových médií (vrátane časopisu Forbes...), môžu si zabezpečiť maximálnu diskrétnosť ohľadom skutočnej výšky ich majetku. Keby sa totiž verejnosť dozvedela, aká úzka skupinka ľudí má pod kontrolou celý západný finančný systém a hospodárstvo, mohlo by to viesť ku komplikáciám...

 

  Najbohatšími medzi najbohatšími sú Rothschildovci, ktorých majetok sa odhaduje na desiatky biliónov dolárov, a z pozadia ovládajú najväčšie finančné inštitúcie v City of London , väčšinu najväčších investičných bánk na Wall Street, ako aj samotnú americkú centrálnu banku FED, ktorá je súkromná.

 

Odhaduje sa, že cez rôzne komplikované a utajené vlastnícke štruktúry hospodárske impérium Rothschildovcov produkuje minimálne 10 percent svetového GDP. No a snáď netreba zdôrazňovať, že kto ovláda súkromnú americkú centrálnu banku FED (t.j. tlači de facto globálnu svetovú menu zvaný americký dolár), ten ovláda celý finančný systém západného sveta.

 

 Keď si posledný šéf Štátnej bezpečnosti, generál Alojz Lorenc a spol. zakladali na Slovensku Pentu, každý si myslel, že ich recept bol typicky "slovenský", a že zločinecký Pentastan existuje iba v zaostalých krajinách ako Slovensko.

 

Nuž, drahí priatelia, mám pre Vás jednu zlú správu: úplne inak to nefunguje ani v Spojených štátoch a Západnej Európe! "Ekvivalentom" Penty, J&T a Slávia kapitálu sú v zahraničí hospodárske impériá iluminátskych rodín Rothschildovcov, Rockefellerovcov a  pod. A podobne ako Penta na Slovensku, aj oni ovládajú celý politický a hospodársky systém západných krajín. Čiastočne aj ten náš, lebo matky veľkých zahraničných bánk podnikajúcich na Slovensku vlastnia iluminátske kruhy. Recept na vybudovanie Penty teda nebol ani originálny, ani slovenský, len sa okopírovalo to, čo už existovalo na Západe. Špičky ŠTB vždycky vedeli o existencii týchto tajných a temných síl ovládajúcich celý západný bankový systém, no dodnes nám o ich existencii nikto nepovedal pravdu.

 

Na záver si vymedzím pojem "Čierny kabal", ktorý ešte budem v ďaľších článkoch veľmi často používať. Čo pod tým rozumiem?

 

Nuž, „Čierny kabal“ NEROVNÁ SA „Židia“ (podobne ako nie každý Talian je mafián)

 

„Čierny kabal“ NEROVNÁ SA „slobodomurárstvo“

 

Čierny kabal“ ROVNÁ SA týchto 10-15 iluminátskych rodín spolu s Vatikánom, ktorí ovládajú celý západný svet: Európsku úniu, NATO, bankový systém sveta, všetky západné vlády, vrátane toho nášho slovenského.

 

Aký je teda vzťah Čierneho kabalu k slobodomurárstvu?

 

Predstavitelia Čierneho kabalu stoja na čele slobodomurárstva, sú to oni, ktorí sú najvyššie postavení v tajnej hierarchii. Sú omnoho vyššie postavení ako napr. predsedovia vlád.

 

Je každý slobodomurár vrátane členov Čierneho kabalu Židom?

 

Nie je. Veľkú časť slobodomurárstva ale naozaj tvoria Židia. Sú však ale aj početné výnimky, aj v radoch samotného kabalu. Významná kabalistická rodina Bushovci ale aj Windsorovci napr. nie sú Židmi.

Rothschildovci - ktorí od začiatku 19. storočia nepretržite stoja na čele svetového slobodomurárstva až do dnešného dňa, a sú aj zakladateľmi štátu Izrael - sú ale samozrejme Židmi.

 

Prečo je slobodomurárstvo tabu vo svetových médiách?

 

Jednoducho preto, lebo Čierny kabal má pod palcom aj svetové médiá.

 

Ja tomu neverím, pár desiatok ľudí, tvoriacich akúsi svetovú konšpiráciu, predsa nemôže mať pod palcom všetky médiá!

 

Nie? A koľko médií na Slovensku sa opováži hovoriť úplne otvorene o činnosti nášho „lokálneho kabalu“ Penty? Prečo by tomu bolo inak na svetovej úrovni? Veď sme iba okopírpovali hnoj, čo už na Západe dávno existovalo.

 

Ozaj, zapadá Penta a J&T do tejto svetovej konšpirácie?

 

Áno. No „chlapci“ z Penty a J&T nepatria do samotného jadra kabalu.

 

Prečo „Čierny“ a nie „Biely“ kabal?

 

Lebo na najvyšších postoch slobodomurárstva kraľuje satanizmus. Všetci členovia kabalu sú bez výnimky Satanisti.

 

Ako je toto možné, veď je to totálne zvrhlé, a natoľko vzdialené a nenormálne pre obyčajných ľudí, že sa to len ťažko dá predstaviť. Odkiaľ pochádza táto zvrhlosť, je vôbec ľudského pôvodu?

 

Nie je! (ale k tomuto sa ešte dostaneme v ďalšom článku)

 


Súvisiace články:


Ďaľšie zaujímavosti o Rothschildovcoch

Bývalý minister obrany Kanady Paul Hellyer vyzradil "všetko"

Prečo sa Kennedy vzoprel voči Čiernemu kabalu?


Komentáre (44)Add Comment
0
...
napsal anonym, február 19, 2012
Aj v apokalipse sa spomina ze vlk pojde v ruchu barankovom a proti temnu sa neda bojovat temnom iba svetlom keby sa ktokolvek iny narodil do rodiny svetovladcov aku by mal sancu pod naporom vychovy a ocakavania isteho rodoveho spravania chovat sa ludsky? Jedina cesta pre ludi je aby sa napriek vsetkym vymyslenym rozdielom zacali spravat v sulade so svojim vnutornym zdrojom a nenechavat sa strhavat svojim nazorovym systemom do ktoreho ako do dedicneho hriechu su nam az dodnes prostresnictvom medii vstepovane same lzi. Ludia ved my si ani len nedokazeme predstavit ake nadherne bytosti sme na viactupnovej energetickej urovni. Nenechajme sa strhnut nenavystou ale zapalme v sebe svetlo inak to nutne povedie do anonymneho zabijania cudzich ludi za zaujmy tych ktorym je nasa slepota vzdy ku prospechu.
0
...
napsal anonym, február 19, 2012
úplne súhlasím všetkým čo je napísané.......všetko je to pravda, len ako proti tomu bojovať? pozrite sa čo robí EÚ s Orbánom(opovážil sa konať proti bankám), veď takzvané národné banky vôbec nie sú národné!!! celá EÚ je iba hovorcom tých skupín, ktoré boli opísané v článku...tak komu to chceme veriť, Miklošovi,ktorý sa určite už zúčastnil Illuminátskeho rádu? ďalšia otázka : Ficovi, ktorý tak vehementne podporuje euroval? KDH- taktiež.
Hambím sa za to, že sme členom EÚ, hambím sa za to, že sme členom NATO, hambím sa za to, že rok čo rok sme viac zadĺžení, hambím sa za to, že nám zobrali našu národnú banku... čo príde ďalej - pitná voda- to si už nenechajme vziať!!!!! demonštrujme proti tomu, organizujme petície -tak ako Islandania(kým nebudú mať ekon. rast neplatia dlh!!! tadial by viedla cesta ako sa postaviť proti tomu špinavému finančnému kartelu (hlas ludu má svoju silu, jedine tak sa zmení tento špinavý podvod).
0
...
napsal anonym, máj 25, 2012
Zmenil by sa ale najprv by sa mali zmeniť ľudia.Keď sa skončil hokej ľudia boli vonku na letisku a na námestí SNP. A keď im ide o budúcnosť tak sú ticho a uťahujú si opasky. Ľutujem týchto ľudí ktorým ide len o šport.
0
...
napsal anonym, august 01, 2012
@anonym, máj 25, 2012: Mohli by sa zmeniť, no veľká časť Slovače sú nekritické ovce, ktoré sa nechajú manipulovať televíziou a politikmi a fakt sa spoja len vtedy, ak sa oslavuje nejaká medaila alebo iný športový úspech. Inak sa nechajú pekne vodiť za nos.
Nie som zástancom kadejakých šialených konšpiračných teórií (tu platí "čím šialenejšia - tým viac sympatizantov"), no myšlienka, že celú ekonomiku ovláda jedna jediná rodina, sa mi hnusí, až naháňa zimomriavky. Stará Rottschildová na mňa navyše už na prvý pohľad pôsobila veľmi nepríjemne a arogantne, vidno, čo s človekom robí moc a peniaze (neodsudzujem, len to na mňa tak pôsobilo).
0
...
napsal anonym, august 30, 2012
Tyto stary ludia sa na svet pizeraju prilis jednoducho mali by im byt odobrate volebne prava som rad ze prezidentom ameriky je barack obama a ze vyhral pretoze ty curaci by si tam nasadili svojho a zas nastastie banky, korporacie a bohatstvo vlastnia aj dobry ludia, microsoft a apple, par bank, tiez vlastnia dalsiu polku sveta je to dobre pretoze si neviem predstavit co by tu bolo. Sice vacsinu takychto teori povazujem za bludy nwo je tiez z casti bluda a podobne sracky...
0
...
napsal anonym, september 10, 2012
Sledujem túto problematiku už roky.So všetkým súhlasím. Mne sa zdá, že mi bežní ľudia sme už len ako bezduchí roboti, vykonávatelia života, oddaní
Rottschieldovcom. Hašterme sa o omrvinky, o prežitie a oni sa na nás bavia a ovládajú nás.
0
...
napsal anonym, október 28, 2012
Dokonale poznajú mentalitu ľudí. Rozdeľujú a panujú. Hodia sa im hlavne náboženskí fanatici. Proti nim dokáže bojovať len ten, čo zjednotí ľudí a povedie ich na ceste za lepší, krajší a spravodlivejší svet. Určite nie proti tejto čiernej kabale, pretože zlo vždy živí len zlo. Nebojujme proti nim. Vytvorme si lepší svet bez nich. Oni nech si žijú vo svojom svete. Zo srdca im ho doprajem. Prosím ducha s dobrým nápadom, nech nám ukáže tú správnu cestu. Bez násilia, vojny, bitiek, zákernosti, nenásytnosti a kabaly.
0
...
napsal anonym, november 01, 2012
Nechcem polemizovať o týchto konfabuláciách. Ale pravse je,že tá pani nepatrí do veľmi rozumovo vyvinutých ľudí, preto aj stála vedľa Palinovej.
Ostávam s pozdravom N1N
0
...
napsal anonym, november 18, 2012
No bohuzial Slovensko je len male koliesko v tomto svetovom slobodomurarskom mlyne.Ale radovy obcan by mal aspon vediet zakladne fakty,ze ZIDIA maju v ruke moc.Pozrite sa len na nasich poitikov,so zidovskym povodom.Fico,Zajac,Radicova, Gall,Lexa,Freso,Kalinak a ini.Po revolucii prislo koryto a eldorado pre tych ktori su na moc a peniaze.Prevlada ich myslenie a nazory.Totalne klonovanie zapadnych hodnot a kultury.
0
...
napsal anonym, november 26, 2012
Ľudia,
ich je 12- 15 a nás je 7 miliárd. To sa naozaj nevieme proti nim postaviť ?
0
...
napsal anonym, november 26, 2012
denne nás zabíjajú liekmi, chemtrails, potrvinami a my ešte za to im am platíme. Naozaj sú ľudia až takí nevedomí ? Dokedy ?
0
...
napsal anonym, november 26, 2012
na túto samovražebnú cestu sme sa dali pod ich nadvládou, ovplyvňujú nás médiami, ktoré denne ľudia slsme edujú - vytvorili si na to závislosť, dali nám čípy - mobily, počítače, ktorými nás majú pod kontrolou, počítačem ktorými nas aj v našom podvedomí ovplyvňujú. Ľudia už pomaly rezignujú.
Ich najsilnejšou zbraňou sú naše strachy, ktoré oni do nás implantovali, ...

ľudia, zobuďte sa

začnime na slovensku - s tými našimi zbojníkmi, ktorí nám rozkradli našu vlasť !!!
0
...
napsal anonym, január 08, 2013
Zaujímalo by ma,keď sa tak stále prostredníctvom mnohých nezavislích portáloch potvrdzuje to ako rothschildovci ovládajú skoro celý bankový svet a tým pádom aj vela krajín,vojen a takzvaných demokratických prevratou,prostredníctvom bábiek ako obama a podobne,či sa už niekto pokúsil odstrániť nejakým násilným rafinovaným spôsobom túto rodinu.Veď to nemôže byť až tak nemožné.Tiež sú to len kreatúri z mäsa a kostí.
0
...
napsal anonym, február 23, 2013
jebat na nich, nech maju mne je dobre smilies/smiley.gifmam golfa 4 diesel, peknu manzelku, krasneho syna a budem mat este dceru. nech si pre mna za mna utieraju tie svoje zvratene rite hoci aj rýdzim zlatom. Nemaju viac ako ja. Skvarit sa budu oni. Diabol da rád človeku aj všetok majetok za jeho dušu.
0
...
napsal anonym, apríl 23, 2013
Tí naši kabali sú iba lokálni finančný servis na zatiaľ nezaujímavom európskom regionálnom trhu.Robia s malými peniazmi v nestrategickej oblasti pre veľkú štvorku.Sú rezidentne pod kontrolou a v prípade potreby sa dajú prevziať alebo zlikvidovať- o tom je know-how celej velkej štvorky.Vstup do Nato a EU je lacnym nastrojom pre ovládnutie národných ekonomík, ale iba tam kde to pre veľkú 4 zaujímavé- inak sa tu môžeme rozmnožovať a míňať naftu a vzduch. Nikto z veľkej 4 nepotrebuje s nami a s našimi finančníkmi bojovať,ovládnuť ani prevziať- je to nezaujímavé,lebo nemáme nič vzácne a nič ani nevytvárame.Ak sa ukáže výnimka, tak sa to známym spôsobom rýchlo vyrieši.
0
...
napsal anonym, máj 24, 2013
uz sa im pokusil vzopriet prezident Kenedy, ktory bol jednym z nich, zabranil 3. sv. vojne, ale doplatil na to zivotom, zabili ho pred kamerami.
0
...
napsal anonym, jún 02, 2013
Ako bojovat proti tejto malej skupinky bilionarov ?Velmi lahko ale zaroven velmi tazko.Ja osobne by som spravil krátky proces - "zlikvidovat" uplne všetkých.Potom, Spojene Staty Americke by prebrali plnu moc nad narodnou bankou.Tí co držia svet v hrsti su židia,ktory sa chcu pomstit celemu svetu za druhu svetovu vojnu.Jeden americky prezident to spiskal,ked im podpisal to co im podpisal.Mozno niekto vie o com hovorím.Keby tak chcel jebnut na zem velky asteroid,boli by im na kokot ich bilioni.
0
...
napsal anonym, júl 08, 2013
Pouzit ich ako biopalivosmilies/grin.gif
0
...
napsal anonym, júl 26, 2013
každy štat ma svojich ficov zajacov galov lexov kalinakov radičiek fresov a preto ich ma lebo narod je primitivny a potrebuje ich aby ho niekto viedol a robil s neho cvičene opice slovaci svoju hrdost už davno nemaju apostavit sa proti tomu a hajit svoju rodnu zem radšej činskym opiciam ju predaju a za 2 eura na hodinu u nich makaju slovak som a či budem ožeriem sa a ako narodovec na všetko seriem
0
...
napsal anonym, júl 26, 2013
aj s havla spravili idioti narodneho hrdinu a pritom cela jeho rodina su skurvi syni bohači spolu praca s štb udavači zopar židov poslali do plynu za vojny spolupraca s nemcamy a čo s hajzla ožrana sa stal prezident vodca naroda a na slovensku dudček to iste no dalši hrdina ludia bud neviete čitat alebo ste fakt vysoko školaci a hlavne ak budu volby treba ist je to vaša psia povinnost kde je vaša hrdost slovaci vy ste ju nikdy ani nemali
0
...
napsal anonym, marec 08, 2014
Amerika je stat diablaa eu je jej sluzobnik,bohuzial,davova psichoza,ktoru preferuju media,cirkev gumuju ludom mozgy a tlacia ich k zemi.pokial ludia nenajdu v sebe pokoru,uctu v samich seba a nezmenia myslenie,pokial si nechaju dalej guovat mozgy,nastane apokalipsa,ako Noe povedal,dalsiu potopu nebude treba,ludia sa vyhubia samy.zaslo to prilis daleko,neviem,ci je to mozne este zastavit.
0
...
napsal anonym, marec 17, 2014
Ale vam to trvalo ze eu je len plan paru ludi aby si podmanily vsetky staty co tam patry.a nasa len oblbuje vsetkych ludi na slovensku.cudujem sa vsetkym ze ty politikom stale veria
0
...
napsal anonym, apríl 27, 2014
Aj ja sa o tuto problematiku zaujimam a vela o tom citam a viem ze dobro stale nakoniec vyhraje :-)
0
...
napsal anonym, február 23, 2015
Ide tu o problém dlhodobej manipulácie s ľudmi a ich následným otupovaním zmyslov pomocou držania v strachu a hlavne pomocou pomalej ale istej otravy organizmu. Práve pretože, každý jednotlivec má inú výdrž a iný organizmus práve preto vidíme ako je niekto zničený na smrť a ako je niekto na tom lepšie aj výzorovo aj zo zdravím a orgánmi.Donekonečna to však žiadny organizmus nevydrží. Systematicky nás vyhladzujú. Ak si niekto myslí, že genocídy, pogromy, prvá aj druhá svetová vojna boli najväčším zlom tak je nevedomý primitív. Toto zlo čo na nás páchajú ty zmrdi na ktorých ľudský jazyk ani nepozná výrazy lebo ľudská zásoba je príliš chudobná na to aby sa dalo vyjadriť kto oni sú. Tak títo zmrdi na nás páchajú najväčšie zlo aké kedy bolo do dnešných dní páchané na ľudstve. Kedy sa chceme vzoprieť? V truhle? Do boja proti ním musíme hned a okamžite pokiaľ žijeme každý z nás svoj život práve tu a teraz. Neuspokojme sa stým, že to za nás niekto vybojuje. Zlo nemá hraníc a každou etapou smerujeme ešte k väčším krutostiam a obludnosti naberajú ešte väčší rozmer.Ja osobne som hlboko veriaci ale biť veriaci neznačí byť aj primitívny, neznaščí to byť ani poslušný a nechať sa manipulovať.Ak je niekto z vás bratia silná duša a budete sa rozvíjať po duchovnej stránke každým dnom, ak sa nenecháte manipulovať, ak obmedzíte príjem otravy ako soľ, korenie,fastfoody lacné malinovky a podobné svinstvá tak sa vyliečite a ozdravíte svoj organizmus. Náš organizmus a naše telo je samo ozdravovacím telesom. Telo sa regeneruje samo. Vôbec nie sme závislí na lekároch ani medicíne, To všetko je nevedomosť, strach a manipulácia. Ja osobne neberiem lieky 13 rokov. Nechodím k lekárom a ani nikdy k ním neprídem až pokým budem žiť na tejto Zemi. Ak príde choroba tak len preto lebo človek zle myslí a má negatívne pocity, strach, bolesti duševné, myslí na minulosť a na budúcnosť, nenávidí, závidí, bojí sa a to sú energie čo ničia naše telo. Ak je duša zdravá a pozbavená týchto energií tak nemôže nastať choroba. Duša a telo sú navzájom prepojené. To vy ste tá duša. Telo je len mrtve a vaša duša ho obýva. Preto človek vyzerá v truhle ak bez duše lebo tá duša čo má energie tak tá duša ho opustila. Telo bez duše je len mrtva schránka. Ako 11 ročný som videl sám seba počas úrazu a bol som v klinickej smrti. Nikdy nezomrieme a zomrieť sa ani nedá. Sme tu večne. Smrť neexistuje. Je to ako ked prechádzate v byte z izby do izby a odrazu ste v inej izbe. Tak isto je to aj so smrťou. Smrť si neuvedomíte. Len odrazu zistíte, že ste iný a nie ste v tele. Podľa úrovne vedomia kto aké z vás má podľa toho si to každý uvedomí bud hned alebo niekto až po dlhej dobe. Tí zlý ktorých ovláda satan a ovládajú svet a myslím Rotschildovcov, satanistov, iluminátov atd tak tie skupiny ludí čo sú duše ako my všetci tak ich čaká len utrpenie a peklo a to do slova. Niet pre nich očisty ani možnosť v iných životoch to odčiniť. To zlo j etak veľké že sa z pekla nikdy nedostanú. Každý človek má slobodnú vôľu a volu môcť si vybrať na ktorú stranu sa dá. Oni ako bezbožný ľudia si vybrali zlo a presne tak aj skončia. Aj oni sú naši bratia a všetci sme duše ale oni sa od dobra odklonili. Boh nebude meniť zákony ktoré sú dané. Ic stihne len to čo si sami vybrali.

Vatikán je tiež zlo a poctivý kresťania s tým nič nemajú. Vatikán má miliardy a chráni zločincov a pedofilou aj vrahov. Mesto cesty akú hlásal Ježiš žiť v pokore a chudobe tak ako žili svätý tak oni robia opak. Zijú v bohatstve a zlate.Vatikán stráži v podzemí a katakombách veci a materiály ktoré nikdy nechcú aby obyčajný ľudia ako my videli.Ten kto je dobrý nič nemôže skrývať a nemá sa čoho báť. Preto otázka na Vatikán znie: vy odporný pokrytci a farizejovia čo skrývate tak vážne aby sa o tom ľudstvo nedozvedelo? Keby bol niekto normálny aj Putin alebo ktokoľvek iný z ľudí tak sa zjednotia a nabehne tam komando alebo ľudia a ideme do podzemia Vatikánu a rýchlo zistíme čo tam schovávajú. Potom uvidíte vy všetci aké svine to sú. Vatikán a satanisti plus ilumináti to je najväčšie zlo tohto sveta
0
...
napsal anonym, február 23, 2015
Satan má obmedzenú moc na Zemi to len vyzerá že má neobmedzenú. Boh mu dal moc aj kompetencie ale len v obmedzenej forme. Ak budete silný, budete sa každý deň modliť a poctivo to bude vychádzať z hlbky vašej duše a ak sa budete duchovne vzdelávať, budete detoxikovať svoje telo a očistíte si bunky, ak už viac nedovolíte dávať jedy do svojho tela a zbavíte sa otupelosti a zmeníte svoje staré myslenie aj hodnoty tak Satan nemá nad vami žiadnu moc. Pamätajte si moje slová lebo som v tom expert : on len pokúša a je na vás či mu to dovolíte, lebo človek má slobodnú vôľu. Je to svet duality a sú len dve možnosti bud dobro alebo zlo. To vy máte na výber čo si vyberiete. Satan nemá tieto možnosti. On je predurčený len na zlú stránku pričom každý z vás má v sebe živého Boha, ste jeho deti, duše ktoré stvoril. Boh je vo vás samých a vy ste v Bohu. Všetky energie ktoré existujú mimo vesmír aj v duchovnom svete sú energie od Boha. To znamená, že ak si to uvedomíte že vy ste synmi Boha a že Boh je vo vás tak žiadna temná sila proti vám nič nezmôže ani celé peklo aj z ich prisluhovačmi. Nie len ľudia majú svoju karmu ale aj štáty a národy. Písmo nie je blud len ho veľa hajzlov prekrútilo ako chce a vymazali to čo sa im nehodí. Sám som veriaci ale Vatikán je zlo a nebojím sa to povedať nahlas. Sú tam jedinci čo sú dobrý a poctivý aj svätý ale tá konštitúcia ktorá tvorí celok a rozhoduje tak to je zlo. Sú to ľudia v rúchu baránkovom a sami sú prisluhovačmi diabla. Inak by nemazali dejiny, neupaľovali nepohodlných v stredoveku, inak by neprenasledovali moc múdrych ak idú iným smerom. Ak niekto ide smerom ezoteriky hned je ich nepriateľ. Ezoterika nie je satanizmus. Ezoterika je všetko to čo je pravda a ako všetko vzniklo. Na omši sa to nikdy nedozviete. Tak isto len udržujú staré babky a nevedomých v nevedomosti a otupujú ich. Ten kto má inú úroveň nikdy nepodľahne systému a aj sám zistí čo je pravda. Ked je Vatikán učenie cirkvi a majú nasledovať Ježiša tak prečo páchajú stále až do dnes zločiny proti ľudskosti? Prečo otupujú ľudí a skrývajú tajomstvá? Prečo žijú v bohatstve a prečo idú opačnou cestou ako ich Ježiš?
Odpoved je ľahká a krátka: sú to nevedomý ľudia ktorých tiež zmanipuloval boj o moc a to má na starosti Satan ktorý sa vždy vkradne len tam kde mu to dovolia. Tí čo podľahnú a tí čo sú slabý. Vatikán nemá v sebe žiadnu lásku a je to len pretvárka. Ak by naozaj v sebe mali lásku a pravé hodnoty a naozaj by milovali Boha tak ako ja tak nikdy v historii by sa nedialo čo sa deje. Nikdy by Vatikán nedovolil aby sa k moci dostali Ilumináti ani Rotschildovci a aby ničili svet. Ale čo chcete ak sú taký istý ako oni a sú prisluhovačmi diabla a celej Ameriky. Ešte skôr ako zem bola v pláne tak už boli určené karmické plány aj osudy ľudstva a Amerika je už v písme označená ako miesto na Zemi ktorú bude Satan ovládať a kde bude mať trvalý pobyt.
Amerika robí to zlo od kedy začali technologie kvitnúť. Amerika začala s tým, že svet začala zásobovať toxínmi a jedmi v potravinách. Amerika začala s tým, že vysiela a produkuje horory a násilie vo filmoch, že sami si natočia ako skončí zle svet, že sami si natočia aké katastrofy sa im stanú, potom majú ešte tú drzosť, že sa im to aj naozaj stane. Ten kto je primitív to nevidí ale ten kto má rozum tak vie, že sami páchajú zlo na vlastných ako aj na nás a to čo vidíme vo filmoch aj naozaj robia. Diablov advokát je presný film kde to ukazujú akú majú moc a film Nepriateľ štátu z Vilom Smithom ani nehovorím. Tam jasne ukazujú ako všetkých sledujú, odpočúvajú a ako cez družice a iné veci sledujú všetko a ako chcú mať každého pod kontrolou .Najväčšia drzosť aká na tomto svete kedy existovala je Amerika lebo tá si sama do vlastných peňazí ako je 1 dolár vytlačí znaky satanizmu a symboly Iluminátov. Ak začínajú filmy tak každý film začína zo znakom Iluminátov. Ničia naše zdravie liekmi a jedmi a ešte nás aj práškujú jedmi z oblohy. Potom zarábajú na zdraví cez lieky. Pekne tie plány premysleli rokmi ich celé generácie. Skape od nich jeden zmrd druhý v tom pokračuje a celé dedičstvo vlastní. Takto to je. Vo svete sú tisícky teorií a vecí čo ľudstvo nazýva konšpirácie ale to je tiež len blud a výmysel aj z tým kto to vymyslel a dal tomu taký názov. Oni sa len tešia tomu lebo vedie, že zmetený, otupený ľud a ešte k tomu nevedomý už nevie a nedokáže rozlíšiť čo z toho je pravda. V skutočnosti medzi tými konšpiráciami je aj pravda a im to hrá do kariet. Oni aj chcú aby svet vedel čo robia len nechcú aby to bolo tak jednoznačné a aby ľudia museli hľadať medzi tými tisíckami teorií. Oni v skutočnosti sami robia to isté čo Boh. Boh sa nám dáva najavo sám inak by ľudia nevedeli, že existuje. Len to čo Boh robí je úplne niečo iné. Toto je iné v tom, že ide o zlo a dávajú svetu najavo kto ho ovláda. Takýto ľudia sú bezbožný a psychopatizmus a bezcitnosť spojená z uctievaním diabla to je ich vizitka.
0
...
napsal anonym, marec 13, 2015
to nie amerika ale par klanov v amerike.ved na nich dopacaju aj americky občania.
0
...
napsal anonym, apríl 09, 2015
nemusíte hladat pravdu vo vatikane ani nikde inde či už v knihach alebo starých hroboch označte ma trebarz za idiota alebo čo kolvek iné ale ja som dospel k jedinej pravde bez toho aby so niečo podobne čítal alebo sa o niekoho tak nechutne bohateho ako su tieto rodiny či vatikan zaujímal a dospel som k jednému záveru boh nestvoril človeka ale človek boha a táto rodina to čo skoro potvrdí sama konaju tak ako konaju tak ako konaju len preto lebo v časoch ježiša ich rodina dostala informácie čo všetko sa stane a čím všetkým ludstvo musí prejst či je to bolest fyzická alebo psychická aby sme sa dostali až sem na uroven terajšieho myslenia vecte že ježiš je ich člen rodiny ktorí bol v tej dobe dá sa povedat vizionár čiže na tu dobu blazon čo škodí rodine tak sa ho radšej zbavili sposobom že ho dali k vojsku nech sa chlapec spamatá a to je to ukrižovanie ako sa píše v biblii a vzkriesenie si možme preložit ako návrat preto tá veta z biblie chodil medzi nami ako človek a predsa nespoznali sme ho a až po návrate odovzdal komplet, informáciu jednemu z členov rodiny a odišiel tam kde mi len smerujeme ale viac sa dozviete už čoskoro sami všetko dám na papier ako sa hovorí v pravý čas tak tešte sa páni uvidíte v priamom renose pád vatikánu a rodín s ním spojených adnú zbranou korú sami stvorýli a tou je informácia oni už vedia o čom píšem tak s pozdravom re vás páni už som sa prebudil tak ako ste to očakávali je čas to ukončit
0
...
napsal anonym, máj 10, 2015
Bože aký sme hlúpy a stačí tak malo, nadarmo sa nehovorí,že v jednote je sila.rada by som chcela ľudom našepkať nedajme sa,majme sa radia budme sami sebou sme šikovný pracovitý a inteligentný. mi národ sa musíme postaviť,proti pár ľudom a držať spolu,všetko máme srdciach, a robme všetko láskou,ale všetci a uvidíš ako sa to bude pomaly .k nám všetko vraciať len to najlepšie.držím palce!!!! ver mi budeš mať všetko
0
...
napsal anonym, júl 16, 2015
Niektoey ludia maju peniaze ale nemaju milujucu
rodinu ktora ho nema rada ale chce peniace
Chcela by aom aby ludia mali radi svoje rodiny lebo
ked je niekto bohati a zostane na ulici tak ho vs. opustia.
0
...
napsal anonym, júl 16, 2015

MY MÁME SVOJE RODINY
A TO NEZMENIA ŽIADNE
PENIAZE...........................
smilies/smiley.gif
0
...
napsal anonym, september 14, 2015
Ľudstvo je ako ríša zvierat zožerú všetko čo im podáte ???hovorovo...
0
...
napsal anonym, október 22, 2015
Je koniec vsetko je vryti zem je premnozena ludia uz nevedia comu verit podla mna treba vitvorit komunitu obicajnich rozumnich bytosti ktory obnovia a nie zruinuju tuto planetu
0
...
napsal anonym, október 30, 2015
Chcete vedieť ako to celé skončí? Ako skončí Amerika aj Rotschildovci?
Každý človek má svoju karmu a tak isto aj štáty. Nikto kto sa narodil v Amerike alebo inde sa tam nenarodil len tak bez dôvodu. Nevedomý ľudia by mohli namietať ved tie milony ľudí v Amerike sú nevinný. Nie sú nevinný a musia si odčiniť kolektívnu karmu. Nikto z vás nevie kým ste boli a čo ste páchali v iných životoch. Ale o tomto smere karmy sa tu rozpisovať nejdem. POZRITE sa do dejín nášho sveta od kedy sa ľudstvo vyvíja a zistíte celkom jasne, že vždy zlo skončilo. V každej epoche ľudstva boli dynastie a vládcovia ktorý chceli mať neobmedzenú moc. Všetci vládcovia sú okrem výnimiek vo väčšina vyšinutý psychopati z poruchami mentálnej detekcie a narušením zmyslom pre spravodlivosť a nevedia dosť jasne rozlíšiť potreby iných ľudí ani ich bolesť ktorú im spôsobujú.Jedná sa o ťažkú duševnú poruchu. POZRITE si ako príklad Egyptských faraonov, Gréckych aj Rímskych cisárov, Stalina, Lenina, Mao Ce Tunga, Hitlera, Envera Hodžu, Musoliniho, Kim Ir Sena, Kim Čong una. Všetko sú to psychopati z najvyšším stupňom paranoje a schyzofrénie. Všetky tyranie a všetky choré dynastie aj civilizácie padli. Padli aj všetky spoločnosťi a viete prečo? Lebo do dnes stále neexistuje svet tak ako by mal vyzerať. Do dnešných dní nezmizlo nič s toho čo ničí tento svet. Stále vládne zlo, pýcha a boj o moc. Preto jasne hovorím svet sa bude meniť aj teraz a tá podoba v akej žijeme padne tiež. Ak budú pri moci chorý ľudia a ľudia bez lásky a duchovného poznania tak zlo neskončí.Svet sa zmení geopoliticky aj národnostne a všetko sa bude meniť aj usporiadanie mapy sveta. Tieto zmeny nebudú mať konca a skončia až vtedy ak sa ľudstvo vylieči ako celok. Ono to nie je len o tých čo vládnu ale je to o nás všetkých. Ak chceme lásku a dobro aj naše rodiny sa musia uzdraviť.Ak otvoríme srdcia a prestaneme sa nenávidieť, hádať, biť vo vlastných rodinách až potom môžme chcieť zmenu v celom svete.
0
...
napsal anonym, november 16, 2015
čierny kabal síce ovláda svet a zotročuje ľudstvo ale je tu jedna vec a tá sa nepíše nikde, že oni síce poznajú mimozešťanov ktorý sú zlý a tý s nimi spolupracujú a sami chcú aby ľudstvo bolo zničené ale existujú tak isto aj dobrý mimozemšťania a tí sú na našej strane. NASA aj naše vlády to taja zubami nechtami. Nad našou hlavou a to len vo výške 80 km je 100 000 vesmírnych lodí mimozemšťanov z Plejád v počte 240 000 000 bytostí ktoré nás chránia.Majú kontrolu nad všetkými jadrovými zbraňami a všetky plány im kazia. Majú záujem nám pomáhať lebo sú to bytosti svetla a naša ľudská činnosť ich ovplyvňuje našimi negatívnymi hrubo hmotnými vibráciami.Oni utlmujú všetky konflikty a dávajú pozor aj na švajčiarský CERN lebo to čo tam naši ľudia robia je maximálne šialenstvo, že sa tam pokúšajú vyrobiť vesmír.Ak by CERN vybuchol tak to zničí všetko v najbližšej časti vesmíru. Práve preto ho oni majú pod kontrolou a Rotschildovcov to veľmi serie a práve preto dali Obamovi pokyn any odpálil jadrovú raketu na Plejády. Títo mimozemšťania sa tomu len smejú lebo oni to zničili a odclonili a prešlo to cez nich bez toho aby sa ich to dotklo.
0
...
napsal anonym, november 21, 2015
A čo sa da robiť ty čo maju peniaze rozhoduju o nás bez nás ,asi nič sa robiť nedá.či dá?
0
...
napsal anonym, december 12, 2015
smilies/smiley.gif dobre sa to číta, ale čiernemu kabalu verím, že židia ovládajú svetové banky. atď.
0
...
napsal anonym, december 20, 2015
všetko čo som tu čital je podla mna pravda s ktorou suhlasím doslovne až na tych mimonov atd a tiež hovorim že zmena by mala začat v každom z nas majme sa preto radi ako kedysi nezavidme si pomahajme si navzajom naštevujme sa neuzatvarajme sa do seba rozpravajme sa pamatam sa ešte ako za sociku (tiež to nebolo idealne zriadenie) ale tí ludia mali k sebe akosi bližšie ako dnes a v tom je vyhra všetkych tych Rochschieldovcov alebo ako sa tie všetky kurvy volaju už ani neviem ja ich volam Pijavice ked budeme jednotní niečo dokažeme ked sa budeme žrat medzi sebou maju nas uplne v hrsti tak ako to bolo za Svatopluka a jeho povestne tri pruty v jednote je sila
Dobro raz zvítazí a to nemusí byt vpísane v muroch Vatikanu dobro je v nas samích len mu musíme nechat volny priechod aby vystupilo na povrch a ukazalo sa v plnej krase
smilies/smiley.gif
0
...
napsal anonym, november 12, 2016
nodopiči!
0
...
napsal anonym, február 12, 2017
Aj tak všetku túto zverbu drží v šachu jeden veľký hráč. A tým je Čína a Rusko. To je druhá strana celého tohto klanu. O tomto by sa dalo tiež popísať. Rusi majú v talóne jednu super zbraň o ktorej vedia, že existuje, ale ani si nevedia radšej predstaviť čo keby ju použili. Doslova a do písmena by zrušili zo dňa na deň celý západný svet. Lenže Rusi sú nátura, toto je moje pieskovisko, tu sa hrajem ja a iné nechcem.
Teda nato aby ovládli aj "Ruskú a Čínsku stranu" potrebujú v ľuďoch vzbudiť strach, z týchto zemí. A prečo tu máme dnes utečencov a podobne? Jednu vetu inteligent pochopí hneď: obyčajný ľudia utečú do Európy, lebo v danej krajine vyvoláme vojnu a psychologická vojna je tá ktorá tu už je. A štvrtá svetová bude o tom ako raz celý svet "zhasne" a ostane tu miliarda ľudí a tak ako žačal rok 1 narodením krista, tak začne aj potom nová éra.
0
...
napsal anonym, február 12, 2017
[url=][img=
]
smilies/smiley.gifsmilies/wink.gifsmilies/cheesy.gifsmilies/grin.gifsmilies/angry.gifsmilies/shocked.gifsmilies/sad.gifsmilies/cool.gifsmilies/tongue.gifsmilies/kiss.gifsmilies/cry.gif
0
...
napsal anonym, august 22, 2017

Otázka: kto potom riadi východný bankový sektor?


Odpoved: Tiež oni (budú) po páde dolára. Bude sa menit štruktúra finančného systému na ešte viac centralizovanú, po páde FEDu navonok akoby ovládanú "východom".

Tieto sily stoja nad národnými štátmi, ktorých existencia je aj tak do velkej miery iluzórna, ked sa jedná o financie.

Uz na zaciatku 19. storočia financovali obe strany konfliktu, aj Napoleaona aj Angličanov, v súčasnom svete tiež financujú "obe strany", aj východ aj západ.

V súčasnosti (rok 2017) je architektúra finančného systému stále taká, že americký FED cez dolár ovláda aj "východ" (hlavne Čínu), no toto sa ide menit.

FED ide z obrazu von, novými pánmi sveta sa stanú naoko Rusi, v skutočnosti to bude stále finančná oligarchia, ktorá bude ovládat svet cez ešte viac centralizovaný finančný systém, cez tzv. "Rusmi ovládaný zreformovaný" Medzinárodný menový fond a pod.
Vplyv národných centrálnych bánk bude ešte menší, a vplyv "Rusmi ovládaných" centrálnych finančných inštitúcii okolo OSN (IMF a Svetová banka) bude ovela vacsí než teraz.
0
...
napsal anonym, august 22, 2017

Málo známy (no celkom logický) fakt ohladom iluminátskych špičiek na Slovensku:

Najbohatšími a zároveň najmocnejšími ľuďmi sveta je zhruha 10-15 iluminátskych rodín. Sú to Rothschildovci, Rockefellerovci, Bushovci, Windsorovci, holandská kráľovská rodina, Rupert Murdoch a pod.
„Čierny kabal“ ROVNÁ SA týchto 10-15 iluminátskych rodín spolu s VatikánomSídlia tu nejaké globálne investičné banky so svetovým dosahom?
Nie.
Máme tu na Slovensku královskú rodinu?
Nemáme.
Máme tu podivuhodne vplyvnú katolícku cirkev?
Áno!

Napríklad:

Trojica Arcibiskup Zvolenský, predseda NR SR Andrej Danko a šéf SIS - očividne ich spája Maltézsky rád, ktorý v skutočnosti je najmocnejším iluminátskym tajným spolkom sveta (a áno, slúži "čertovi", nie "Bohu")

Charitatívna činnost slúži iba na zakrývanie ovela temnejších činností v pozadí.

Nového šéfa SIS dodá Dankovi arcibiskupský úrad
https://domov.sme.sk/c/20166462/noveho-sefa-sis-doda-dankovi-arcibiskupsky-urad-safarik.html
SNS sa k svojmu katolíckemu nominantovi nepriznáva. Okolo nového šéfa tajnej služby sú od začiatku tajnosti.
Za nového šéfa Slovenskej informačnej služby navrhla SNS zamestnanca Arcibiskupského úradu v Bratislave Antona Šafárika.


Anton Šafárik
https://sk.wikipedia.org/wiki/Anton_Šafárik
"...pred menovaním pôsobil ako prezident Zboru dobrovoľníkov Maltézskeho rádu na Slovensku"

Sú to velmi velmi vplyvné sily, operujúce v pozadí. Tieto okultné "náboženské" (satanistické) tajné spolky hýbu v skutočnosti udalostami vo svete - arcibiskupi, predsedovia vlád a parlamentov a pod. sú ich členmi.

Danko so svojim iluminátskym "bossom", ktorý v pozadí šéfuje aj riaditelovi SIS:0
...
napsal anonym, november 13, 2017
Nuž...ja to vidim tak s tou akachan rodinou...nebyt kamena urazu..neboli by ani financie a naopak...nebyt hriechu nebola by spasa...lebo by nemal byt kto spaseny...cize asi tak...
0
...
napsal anonym, december 01, 2019
Slavia Capital = Vasilišin z Prešova.
Rusin z Presova.
Firma Company Center ma 2 podielnikov :
Vasilišina a Angelovičovú.
Angelovičová je manželka sudcu KS Prešov Angeloviča, ktory ma 4 strany pozemkov v majetkovom priznani - vsetko zdedene !!
Zakladne imanie s.r.o. staci 5000€ - oni maju 250 000€ !!
Vasilisin Marcel je advokat v Ba s Olexovou.
Proste obchodna mafia na KS Presov, pretoze sidlo obchodneho registra pre cely kraj je OS Presov 300 metrov vedla.
Angelovic je Rusin.
Harabin je Rusin. A sudca.
zRadacovsky dtto. OS Poprad=KS Presov.

Napíšte komentár
menší | väčší

busy