Prečo sa Kennedy vzoprel voči Čiernemu kabalu? PDF Tlačiť
Ilumináti - všeobecne
Utorok, 03 Január 2012 21:56

Už je hádam každému jasné, kto a prečo dal prezidenta J. F. Kennedyho zavraždiť v roku 1963. Bol to rothschildovský bankársky kartel okolo súkromnej centrálnej banky FEDu. Máloktorí však zatiaľ dokázali poskladať veľkú mozaiku ohľadom toho, čo vtedy viedlo Kennedyho k vzopretiu sa proti pánom FEDu, t.j. proti Čiernemu kabalu. Kennedy totiž nebol žiaden idealista, ani nejaký extra dobrý človek, či citlivý intelektuál. K vzopretiu sa proti bankárskemu kabalu ho ba dokonca nedoviedla ani finančná či hospodárska situácia v USA, tie boli v tej dobe dobré. Čo ale po tom?

 

 V skutočnosti to bola hrôzostrašná situácia okolo kubánskej raketovej krízi v októbri roku 1962, kedy sa svet nachádzal na úplnom prahu tretej svetovej vojny, čo vtedy vo veľkej miere vyprovokoval verný agent Čierneho kabalu Fidel Castro (Castro sa mimochodom od tohto času zmenil, asi to bola preňho dobrá lekcia). Máloktorí vedia, že bankársky kabal chcel túto armagedónsku vojnu preto, aby po jej skončení mohol prežívajúcu časť populácie sveta zaviesť do globálnej svetovlády. Rátalo sa iba s 10-15 percentným prežitím !! Pokusy zaviesť svet do NWO sa začali omnoho skôr, než si to mnohí súčasní konšpirační teoretici predstavujú. Dvojpólový svet vytvorený v 1945 po skončení druhej svetovej vojny by mal slúžiť iba ako „medzistupeň“, konečným cieľom bola vždy globálna svetovláda.

 

  Veľkým tajomstvom u nás doma dodnes je, že hnacou silou za komunizmom bol v skutočnosti bankársky kabal z Wall Street a City of London. Čo si myslíte, prečo boli aj komunisti úplne ticho ohľadom existencie kabalistických tajných spolkov ako Bilderberg či Trilateral Commission? A prečo neodznelo meno Rothschild ani raz v komunistických médiách? Nuž, preto lebo už aj Lenina a boľševickú revolúciu v roku 1917 financoval tento bankársky kabal, hlavne rodina Rockefellerovcov. Ale k týmto veciam sa ešte dostaneme neskôr, v inom článku.

 

 Teraz snáď len toľko, že skrytým cieľom bankárov už po skončení druhej svetovej vojny bolo nejakým spôsobom donútiť štáty sveta, aby sa aspoň čiastočne vzdali ich suverenity. Keďže to nebolo vôbec realistické, aby sa krajiny vzdávali ich suverenity "len tak", bankári si vymysleli stratégiu. Treba si najprv vytvoriť „dvojpólový“ svet, pričom samozrejme hnacou silou za oboma pólmi budú v tajnosti oni. Skoro všetky krajiny sveta potom donútiť, aby sa čiastočne vzdali svojej finančnej, hospodárskej a vojenskej suverenity v prospech jedného alebo druhého pólu. Je jedno ktorého. Zlúčiť dva póly do jedného nejakým spôsobom bude predsa neskôr celkom jednoduché a realistické.

 

Starý dobrý a lacný trik trocha podobný tomu, čo Rothschildovci predviedli už aj v 19. storočí v čase napóleonskych vojen, kedy financovali oba vojnové tábory, čo však znamenalo, že nech vyhrá hociktorá strana, oni si na tom finančne nemôžu prerobiť, iba zarobiť! (prečítajte si to vo wikipédii: http://en.wikipedia.org/wiki/Rothschild_family ). V roku 1945 však už ich cieľom nebol kolosálny finančný zisk, ale svetovláda!

 

A že ako donútil Čierny kabal krajiny, aby sa vzdali ich suverenity v prospech niektorého pólu? Jednoducho... Tým strašiakom bol komunizmus....Väčšine neutrálnych krajín bolo dané ultimátum: buď vstúpite do „západného tábora“, alebo dopadnete ako Stredná Európa: „zožerie“ vás stalinovský Sovietsky zväz! A tak sa stalo, že po roku 1955 už prakticky ani jedna krajina sveta nebola úplne nezávislá, ani vojensky, ani finančne, ani hospodársky. Buď sa stala "západnou kapitalistickou" alebo "komunistickou". Prakticky už existovali iba dve krajiny, "Západ" a "Východ".

 

 A hneď v roku 1962 tá šialenejšia časť Čierneho kabalu dospela aj k názoru, že nadišiel čas na zlúčenie týchto dvoch pólov. A to vojnou! Nech vyhrá hociktorý pól, ostane už iba jeden z nich, ktorý už ale bude zahŕňať všetky krajiny sveta! Šialené? Áno..

 

A v októbri 1962 aj nastala kubánska raketová kríza. Ako sa aj vo wikipédii píše:

 

http://sk.wikipedia.org/wiki/Kub%C3%A1nska_raketov%C3%A1_kr%C3%ADza

 

„Kubánska kríza je považovaná za moment, keď sa studená vojna dostala najbližšie k vyústeniu do jadrovej vojny.“

 

Ani predtým, ani po nej, svet sa ešte nikdy nenachádzal tak blízko Apokalypsy ako vtedy!

 

Prezident Kennedy vtedy našťastie dostal rozum, uvedomil si, o čo kabalistickým tajným spolkom ide.

 

USA nezaútočili na Kubu.

 

A Kennedy si vtedy naviac povedal, že dosť! Kalich prekypel! Dosť bolo všelijakých satanistických a kabalistických tajných spolkov manipulujúcich svet z pozadia, o ktorých existencii ľudstvo ani nevie, a ktoré majú za cieľ armagedónsku jadrovú vojnu a následnú globálnu svetovládu! Po kubánskej kríze odznel jeden z Kennedyho slávnych prejavov, v ktorom hovorí o tajných spolkoch už úplne otvorene. Veď už ich mal po krk. Časť tejto nahrávky je zahrnutá aj v animovanom filme „Americký sen“. Hlas Kennedyho je tam autentický, a odznieva tam nasledovné:

 

http://youtu.be/TKurU_7zV8k?t=24m00s

 

„Pretože stojíme proti celosvetovej, kolosálnej a nemilosrdnej konšpirácii, ktorá sa spolieha predovšetkým na skryté prostriedky pre rozširovanie svojho vplyvu“ atď. atď.

 

Kennedy si potom kládol otázku: ako zničiť Čierny kabal, ako zničiť týchto bastardov? Jednoduché! (aspoň si to myslel). Odobrať od Rothschildovcov, t.j. od súkromného amerického FEDu právo tlačiť americký dolár!

 

Dňa 4. júna 1963 podpísal prezidentský dekrét 11110, čo bol prvým krokom k implementácii nového finančného systému a nového amerického doláru, ktorý by však už netlačila rothschildovská súkromná centrálna banka FED, ale ministerstvo financií USA. Neskôr ešte stihol podpísať s prezidentom Indonézie Sukarnom tzv. Green Hiltonskú dohodu v Ženeve na obstarávanie dostatočného množstva zlata od juhovýchodno-ázijských krajín, čím by mal byť krytý nový americký dolár. Ako súčasť tejto dohody sa začali emitovať aj tzv. „Kennedyho dlhopisy“, o ktorých existencii sa stále veľmi veľa nevie.

 

 Rothschildovci však po týchto udalostiach Kennedyho dali zavraždiť (podobne ako predtým aj Abrahama Lincolna). 22.novembra 1963 bol zastrelený v Texase, prezidentský dekrét 11110 po jeho smrti zrušený, a Green Hiltonská dohoda neskôr nikdy neuznaná novým prezidentom USA Lyndonom Johnsonom.

 

Kennedy vtedy zachránil ľudstvo pred katastrofou armagedónskych rozmerov. On sám však neprežil.

 

Česť jeho pamiatke.

 


Súvisiace články:


Finančný systém sveta ovláda jedna rodina: Rothschildovci

Bývalý minister obrany Kanady Paul Hellyer vyzradil "všetko"


Komentáre (10)Add Comment
0
...
napsal anonym, marec 19, 2012
Článok v denníku Miami Herald o tom, že Fidel Castro a jeho komunistická rozviedka vopred vedela o pripravovanom atentáte na Kenndedyho:

The Kennedy assassination: Did Castro know in advance?
http://www.miamiherald.com/201...n-did.html

"A new book by former CIA analyst Brian Latell details evidence that Cuban intelligence knew beforehand of JFK’s assassination."

No veď samozrejme, že vedela!
0
...
napsal anonym, apríl 16, 2012
Podobný článok z pravdy:

Castro vedel, že Kennedyho zabijú, tvrdí bývalý agent
http://spravy.pravda.sk/castro...k_svet_p23

"Vyjadrujeme vám úprimnú sústrasť k smrti prezidenta Kennedyho," telegrafuje Fidel Castro do Washingtonu v jednom z mnohých variantov ošúchaného vtipu. Na začudovanie Bieleho domu, že John Kennedy je predsa živý, sa Castro ospravedlňuje, že si zmýlil dátum.

Podľa amerického historika a bývalého agenta však nie je tento vtip ďaleko od pravdy. Kubánsky vodca údajne o pláne zavraždiť amerického prezidenta vedel už skôr, s úhlavným nepriateľom sa však o informáciu nepodelil.

"Fidel presne vedel, čo Harvey Lee Oswald zamýšľa," hovorí Brian Latell o spojení medzi vodcom kubánskej revolúcie a Kennedyho vrahom. "Neurobil nič, aby tomu zabránil," citoval denník Miami Herald bývalého analytika americkej CIA, ktorý mal počas aktívnej služby pod palcom Latinskú Ameriku. Teraz sa na Miamskej univerzite venuje Kube a dejinám americko-kubánskych vzťahov. O svojej domnienke o vražde bývalého amerického prezidenta napísal knihu Castrove tajomstvá.

"Všetko, o čom píšem, je podložené dokumentmi a zaznamenanými zdrojmi," povedal Latell Miami Heraldu. "V knihe nie sú takmer žiadne špekulácie. Netvrdím, že Fidel vraždu nariadil a netvrdím, že Oswald bol pod jeho kontrolou. Možno áno, no to neviem dokázať."
0
...
napsal anonym, marec 18, 2013
Dlhý čas poznám mená najužšej skupiny ľudí, ktorý hýbu týmto svetom a jeho ekonomikou. Je to stále dokola sa odohrávajúca hra, v ktorej má kriminálnik zvíťaziť nad slušným človekom. Je len jeden dôvod, prečo sa menšine darí zotročovať väčšinu a tým dôvodom je nevzdelanosť. Existujú jasné znaky ľudí, ktorý sú utláčateľský ale tým že ich skoro nik nepozná, tak im mnohí naletia, ba dokonca si ich zvolia do vládnych funkcií. Títo ľudia utláčajú v "mene pomoci" a ich tzv. "pomoc" je len viac útlaku. Doporučujem nájsť si a naštudovať informácie o utláčateľoch a znakoch utláčateľských osobností. Na základe týchto informácií ich spoločne nepustiť k moci. To je cesta z tohto marazmu. Tí ktorí si tieto informácie našli a naštudovali a hlavne použili, sú dnes ďaleko slobodnejší, ako ostatní. Sloboda je slovo, ktoré týchto dobrákov nesmierne dráždi. Bojujte o svoju slobodu a oni sa z toho zrútia.
0
...
napsal anonym, marec 16, 2014
Treba zverejniť tie mená predsa, nech každý slušný jedinec vie, že o koho ide.
0
...
napsal anonym, apríl 20, 2014
Tie mená nebudú zverejnené lebo rotschildovci vlastnia takmer všetky možno aj všetky média na svete a preto sa aj nikdy ich meno neobjavuje v rebríčkoch najbohatších ľudí sveta aj keď majú majetok v hodnote niekoľko 100 miliárd dolárov.
0
...
napsal anonym, marec 02, 2015
Najsilnejší ľudia? Skôr najväčší bastardi a vyjebanci aký kedy žili na Zemi do dnešných časov. Najzvratenejší ľudia, vyšinuté sociopatovské kreatúry,škaredé ksichty nesympatické, pedofili, homosexuláli, nekrofili, ľudia čo jebú z vlastnou rodinou a páchajú incest, čo zabíjajú malé deti a aj dospelých, čo sa stráca vlastný Americký národ na pokusy z mimozemštanmi a na genetické pokusy a ostatný čo sú umlčaný, zabitý, týraný a skončia na ich satanistické rituály. Takéto zbastardené plemeno mutantov je najsilejšie na svete? To ťažko, Peniaze vie takým obludným podvodom zarobiť každý ako je genocída a potom ukradnúť židom v koncentráku ich majetky a zlato, ojebávať iné štáty a vyhrážať sa im a skupovať podvodmi ich centrálne banky. Vy ste len úbohý starý plesnivý skapatý satanistický otroci čo cumlete Satanovi tomu bastardoví žalud.Váš satan je chuj čo dávno prehral z Bohom len o tom nevie lebo je primitív. Moja sila je niekde ine ak vaša. Jediný úder a ste po smrti a chrčíte krv po úderoch xing yi quan a winch chun. Zabíjať mocou vie každý ale vaša fyzická sila sa mne najsilnejšiemu mužovi planéty nemôže rovnať.
0
...
napsal anonym, november 16, 2015
čierny kabal síce ovláda svet a zotročuje ľudstvo ale je tu jedna vec a tá sa nepíše nikde, že oni síce poznajú mimozešťanov ktorý sú zlý a tý s nimi spolupracujú a sami chcú aby ľudstvo bolo zničené ale existujú tak isto aj dobrý mimozemšťania a tí sú na našej strane. NASA aj naše vlády to taja zubami nechtami. Nad našou hlavou a to len vo výške 80 km je 100 000 vesmírnych lodí mimozemšťanov z Plejád v počte 240 000 000 bytostí ktoré nás chránia.Majú kontrolu nad všetkými jadrovými zbraňami a všetky plány im kazia. Majú záujem nám pomáhať lebo sú to bytosti svetla a naša ľudská činnosť ich ovplyvňuje našimi negatívnymi hrubo hmotnými vibráciami.Oni utlmujú všetky konflikty a dávajú pozor aj na švajčiarský CERN lebo to čo tam naši ľudia robia je maximálne šialenstvo, že sa tam pokúšajú vyrobiť vesmír.Ak by CERN vybuchol tak to zničí všetko v najbližšej časti vesmíru. Práve preto ho oni majú pod kontrolou a Rotschildovcov to veľmi serie a práve preto dali Obamovi pokyn any odpálil jadrovú raketu na Plejády. Títo mimozemšťania sa tomu len smejú lebo oni to zničili a odclonili a prešlo to cez nich bez toho aby sa ich to dotklo.
0
...
napsal anonym, november 16, 2015
Rotschildovci budú kompletne zabitý ked príde správny čas

Napíšte komentár
menší | väčší

busy