Ilumináti - všeobecne
Agenti Štvrtej ríše na Slovensku PDF Tlačiť
Ilumináti - všeobecne
Štvrtok, 31 Marec 2016 08:56

Kto je Merkelová?

http://en.protothema.gr/top-secret-merkels-murky-geneology-

 

Na obrázku: Mladá Merkelová a Adolfova matka Klara Hitlerová za mlada

 

 

 
Bývalý minister obrany Kanady Paul Hellyer vyzradil "všetko" PDF Tlačiť
Ilumináti - všeobecne
Nedeľa, 15 Apríl 2012 15:13

Nedávno sa mi dostala do rúk kniha bývalého ministra obrany a veľkého politického veterána kanadskej politiky Paula Hellyera s názvom "Light at the end of the tunnel (Svetlo na konci tunela)", ktorá mi skoro vyrazila dych! Napr. taký úryvok zo strany 204:

 

"Najutajovanejšou organizáciou je tzv. Kabal, ktorá je "tieňovou vládou" Spojených štátov, a už si dávno prisvojila právomoci Kongresu a prezidenta, a etablovala sa ako konečný rozhodca v "amerických bezpečnostných otázkach".

 

Áno, jedná sa o tú istú sprisahaneckú organizáciu, ktorú tu na stránke aj ja nazývam ako "Čierny kabal" (viď články Finančný systém sveta ovláda jedna rodina: Rothschildovci  a  Prečo sa Kennedy vzoprel voči Čiernemu kabalu ).

 

No toto už nenapísal nejaký anonym na internete ale bývalý minister obrany členskej krajiny NATO. A keby to nebolo dosť, Hellyer vo svojej knihe vyzradil "všetko" aj o doposiaľ prísne utajovaných kontaktoch vlády USA (t.j. čierneho kabalu) s najrôznejšími mimozemskými rasami. S najväčšou pravdepodobnosťou sa jedná o vôbec prvého významného politika, ktorý o týchto záležitostiach začal hovoriť otvorene.

 

 
Prečo sa Kennedy vzoprel voči Čiernemu kabalu? PDF Tlačiť
Ilumináti - všeobecne
Utorok, 03 Január 2012 21:56

Už je hádam každému jasné, kto a prečo dal prezidenta J. F. Kennedyho zavraždiť v roku 1963. Bol to rothschildovský bankársky kartel okolo súkromnej centrálnej banky FEDu. Máloktorí však zatiaľ dokázali poskladať veľkú mozaiku ohľadom toho, čo vtedy viedlo Kennedyho k vzopretiu sa proti pánom FEDu, t.j. proti Čiernemu kabalu. Kennedy totiž nebol žiaden idealista, ani nejaký extra dobrý človek, či citlivý intelektuál. K vzopretiu sa proti bankárskemu kabalu ho ba dokonca nedoviedla ani finančná či hospodárska situácia v USA, tie boli v tej dobe dobré. Čo ale po tom?

 
Americký sen - drsný animovaný film o americkej centrálnej banke PDF Tlačiť
Ilumináti - všeobecne
Pondelok, 26 December 2011 20:18

Obluda s červeným štítom (po nemecky rot Schild) symbolizuje rodinu Rothschildovcov

Najzaujímavejšie časti sa začínajú zhruba od 12. minúty.