Ilumináti
Vakcíny vám menia DNA a "koronavírus" je biologickou zbranou PDF Tlačiť
Ilumináti - všeobecne
Streda, 21 Apríl 2021 18:14

CDC - americký úrad verejného zdravia -  zavádza takto:

Ako fungujú vektorové vakcíny, akým je aj Astra Zeneca

Understanding Viral Vector COVID-19 Vaccines

"The genetic material delivered by the viral vector does not integrate into a person’s DNA."

"Genetický materiál dodávaný virálnym vektorom sa vám neintegruje do vášho DNA"

Nič iné vám o tom neprezradí.

 
Agenti Štvrtej ríše na Slovensku PDF Tlačiť
Ilumináti - všeobecne
Štvrtok, 31 Marec 2016 08:56

Kto je Merkelová?

http://en.protothema.gr/top-secret-merkels-murky-geneology-

 

Na obrázku: Mladá Merkelová a Adolfova matka Klara Hitlerová za mlada

 

 

 
Satanizmus na špičke mocenských štruktúr PDF Tlačiť
Satanizmus
Nedeľa, 22 December 2013 10:09

Skôr než napíšem azda najdôležitejší článok tohto blogu, obsahujúci informácie o skutočnom pôvode ľustva, a o tzv. „mystickom Babylóne“, o satanistickom sprísahaní, ktorý vládne svetu za posledných 2500 rokov, Vám ešte idem demonštrovať na konkrétnych prípadoch, že satanizmus na špičke globálnych elít je tvrdou realitou. Dobrou správou je, že tento svetový systém zvaný „mystický Babylon“ bude pravdepodobne zvrhnutý v nasledujúcich desaťročiach, presne podľa predpovedí poslednej knihy Biblie, „Zjaveniach Jána“ o udalostiach na konci času. Otázkou ale je, koľko ľudí napokon tieto mimoriadne udalosti prežije.

 
Bývalý minister obrany Kanady Paul Hellyer vyzradil "všetko" PDF Tlačiť
Ilumináti - všeobecne
Nedeľa, 15 Apríl 2012 15:13

Nedávno sa mi dostala do rúk kniha bývalého ministra obrany a veľkého politického veterána kanadskej politiky Paula Hellyera s názvom "Light at the end of the tunnel (Svetlo na konci tunela)", ktorá mi skoro vyrazila dych! Napr. taký úryvok zo strany 204:

 

"Najutajovanejšou organizáciou je tzv. Kabal, ktorá je "tieňovou vládou" Spojených štátov, a už si dávno prisvojila právomoci Kongresu a prezidenta, a etablovala sa ako konečný rozhodca v "amerických bezpečnostných otázkach".

 

Áno, jedná sa o tú istú sprisahaneckú organizáciu, ktorú tu na stránke aj ja nazývam ako "Čierny kabal" (viď články Finančný systém sveta ovláda jedna rodina: Rothschildovci  a  Prečo sa Kennedy vzoprel voči Čiernemu kabalu ).

 

No toto už nenapísal nejaký anonym na internete ale bývalý minister obrany členskej krajiny NATO. A keby to nebolo dosť, Hellyer vo svojej knihe vyzradil "všetko" aj o doposiaľ prísne utajovaných kontaktoch vlády USA (t.j. čierneho kabalu) s najrôznejšími mimozemskými rasami. S najväčšou pravdepodobnosťou sa jedná o vôbec prvého významného politika, ktorý o týchto záležitostiach začal hovoriť otvorene.

 

 
Prečo sa Kennedy vzoprel voči Čiernemu kabalu? PDF Tlačiť
Ilumináti - všeobecne
Utorok, 03 Január 2012 21:56

Už je hádam každému jasné, kto a prečo dal prezidenta J. F. Kennedyho zavraždiť v roku 1963. Bol to rothschildovský bankársky kartel okolo súkromnej centrálnej banky FEDu. Máloktorí však zatiaľ dokázali poskladať veľkú mozaiku ohľadom toho, čo vtedy viedlo Kennedyho k vzopretiu sa proti pánom FEDu, t.j. proti Čiernemu kabalu. Kennedy totiž nebol žiaden idealista, ani nejaký extra dobrý človek, či citlivý intelektuál. K vzopretiu sa proti bankárskemu kabalu ho ba dokonca nedoviedla ani finančná či hospodárska situácia v USA, tie boli v tej dobe dobré. Čo ale po tom?

 
Americký sen - drsný animovaný film o americkej centrálnej banke PDF Tlačiť
Ilumináti - všeobecne
Pondelok, 26 December 2011 20:18

Obluda s červeným štítom (po nemecky rot Schild) symbolizuje rodinu Rothschildovcov

Najzaujímavejšie časti sa začínajú zhruba od 12. minúty.

 

 
Ďaľšie zaujímavosti o Rothschildovcoch PDF Tlačiť
Rothschildovci
Pondelok, 26 December 2011 19:14

Urobíme si akýsi „prehľad tlače“, a tým kompilát informácií z článkov, ktoré sa sem-tam objavovali o tejto mimoriadne zaujímavej rodine.

 
Finančný systém sveta ovláda jedna rodina: Rothschildovci PDF Tlačiť
Rothschildovci
Pondelok, 26 December 2011 12:57

Hosťom politickej relácie satelitnej televíznej stanice Fox News dňa 29.4.2011 bola jedna tajomná panička s menom Lynn Forester Rothschildová, ktorá sa vyjadrovala o súčasnom prezidentovi Spojených štátov Barackovi Obamovi spravidla ako manažérky zvyknú vyjadrovať sa o ich zamestnancoch.